«Дом Кирпича»

У числі найбільш затребуваних будматеріалів сьогодні неодмінно фігурує цемент. Доступна ціна та ряд особливих технічних характеристик дозволяють використовувати матеріал для бетонних сумішей, розчинів і залізобетонного виробництва.

Поняття цемент включає в себе цілу групу матеріалів, які маючи порошкоподібну структуру, відрізняються різними показниками, розрахованими на застосування того чи іншого виду суміші в особливій сфері будівництва.

Отже, найбільш поширеним варіантом є портландцемент, який найчастіше купується споживачами для будівництва. Його основу складає вапняково-глиняний порошок – клінкер. Цей вид має також і різні марки, найпопулярнішими серед яких є М400 і М500.

Сульфатостойкий тип відрізняється більш високим показником стійкості до води, збільшеним періодом затвердіння і морозостійкістю. Матеріал такого типу прийнято використовувати в особливій агресивному середовищі, наприклад морській воді.

Розширюється вид будматеріалу є особливою суміш, яка в процесі затвердіння здатна рости в обсязі. Область застосування суміші включає герметизацію стиків і будівництво гідротехнічних констукций.

Швидкотвердіючий варіант будматеріалу розрахований на швидке наростання показника міцності. Його використовують при зведенні збірних і залізобетонних конструкцій.

У перелік цементних сумішей також входять пуццолановий, глиноземистий, тампонажний і ще багато варіанти. Досвідчений підрядник знайомий з більшістю з них і знає, для яких областей застосовують кожен з них.

Читайте також:

Процес виробництва цементу ;

Як купити і де знайти виробника і постачальника будматеріалів? ;

Цемент М400 або М500? ;

Сипучі будівельні матеріали: особливості використання щебеню ;