«Дом Кирпича»

Бутовий камінь (бут) в Харкові

Бутовий камінь – дуже популярний будівельний і облицювальний матеріал, який відрізняється надзвичайною міцністю, надійністю і невибагливістю. Бутовим каменем викладають доріжки і мостові, з нього будують стіни і паркани, кладуть фундаменти, цоколі й каміни. Будинок з фасадом, обробленим бутовим каменем, майже не підвладний часу – він буде стояти століттями, не втрачаючи зовнішнього вигляду.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує бутовий камінь купити за низькою ціною і з доставкою в межах Харківської області. Вирішивши купити бут у нас, ви можете бути впевнені в тому, що цей будматеріал відповідає найвищим стандартам якості. Зверніть увагу, що ми працюємо без посередників, а для доставки використовуємо власний вантажний автотранспорт.

У будівництві зазвичай використовують бутовий камінь двох фракцій – дрібної і середньої. Камінь дрібної фракції застосовується для облицювальних робіт, а бут камінь середньої фракції – для закладки фундаментів, спорудження стін і парканів. Як правило, бут ціна залежить від технології виробництва і того, з якої гірської породи його добули.

Ціни на бутовий камінь в Харкові

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Бутовий камінь
Зіл до 7 т від 1 до 5 350 грн 900 грн. / 1м3
КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 450 грн
від 8 до 12 550 грн
від 12 до 20 700 грн

Переваги бутового каменю в БУДИНКУ ЦЕГЛИ

  • міцність і надійність
  • морозостійкість, водостійкість і вогнетривкість
  • високий коефіцієнт насипної щільності
  • хороша форма і структура поверхні
  • не шкодить здоров’ю і навколишньому середовищу

Видобувають бутовий камінь Харків шляхом дроблення гірських порід – вапняку, граніту, доломіту або пісковика. Колір каменю безпосередньо залежить від породи, з якого його виробляють. За формою бут поділяють на рваний, плитчасту і постелисті. Рваний бут – найдешевший, адже виробляти його легше, а працювати з ним – складніше.

Вибираючи для себе бут Харків, не варто задешево купувати його у який-небудь «лівої» фірми. Користуйтеся послугами перевірених постачальників, адже за низькою ціною часто ховається не найякісніший матеріал. Ми рекомендуємо купувати трохи більше буту, ніж потрібно за розрахунками – це дозволить під час кладки без праці підбирати камені підходящої форми.

У БУДИНКУ ЦЕГЛИ ви в будь-який час можете купити бут Харків високої якості. Турбота про інтереси клієнта – один з основних принципів нашої роботи, а відсутність посередників – головна причина, по якій наша бут ціна Харків нижче, ніж у інших постачальників. Замовляйте бутовий камінь у нас – ми відповідаємо за якість пропонованих будматеріалів!

Ми також продаємо:

Гравій ;

Щебінь в мішках ;

Дорожній щебінь ;

Гранітний відсів ;