«Дом Кирпича»

Цементний розчин

Ціна: від 490 грн./куб.м

Розміри:

-

Вага: -

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Цементний розчин (Харків) – це будівельна суміш, виготовлена ​​на основі в’яжучого речовини, дрібного заповнювача, в якості якого виступає пісок, а також води. Такий розчин в основному використовується в кладок роботах, а також штукатурці.

У деяких випадках замовники можуть плутати бетон і цементний розчин. Відмінність цих будівельних розчинів полягає в тому, що до складу бетону входить великий заповнювач, наприклад щебінь, і використовується бeтон як основний конструктивний матеріал в будівництві і є основою при заливці фундаментів будь-яких будівель. Тому якщо Ви шукаєте цементний розчин для фундаменту , тоді Вам, швидше за все, буде потрібно бeтон або цементний розчин з крупним заповнювачем.

Досить часто при приватному будівництві цементний розчин замішують самостійно прямо на об’єкті, що будується, проте, в разі масштабного будівництва, при вирівнюванні підлог або виготовленні стяжок раціонально використовувати готові цементні розчини. Вони замішуються безпосередньо на заводі, що гарантує відповідну якість і марку даної суміші. Поетом рішення «краще я куплю цементний розчин » є більш правильним. Коли розчин виготовляється в побутових умовах досить складно домогтися необхідної якості, так можуть бути порушені пропорції суміші, а також змішування компонентів не може бути задовільно. Тому суміш може містити грудки або не мати необхідні показниками в’язкості і міцності. Таким чином, розчини, виготовлені самостійно мають більш низьку якість, ніж розчини, які виготовляються фахівцями на заводах.

Компанія «Будинок Цеглини» реалізує велику кількість будматеріалів по Харкову і Харківській області, в тому числі і цементний розчин, при цьому пропонована на готовий розчин цементний ціна (Харків) більше ніж доступна. Якщо Вам є потреба у професійному надійний постачальник тоді варто звернутися до нас.

Крім того обсяг розчину який доставляється на об’єкт, повинен точно відповідати темпам виконуваних робіт, щоб уникнути простою робіт або наявності невикористаного матеріалу. Тому компанією «Будинок Цеглини» пропонована на цементний розчин доставка по Харкову виконується в повній відповідності з погодженими з замовником термінами. А наявність власного автопарку значно спрощує це завдання.

Вибирайте компанію «Будинок Цеглини»!

Переваги б / у цегли:

  1. Висока марка міцності – М150, (при вивантаженні цегли самоскидом відсоток бою становить в середньому до 5%). Як кажуть «факт на обличчя».
  2. Висока морозостійкість – F-35, що навіть більше ніж потрібно згідно ДСТУ для нашої кліматичної зони.
  3. Найпопулярніший червоний повнотіла цегла в Харкові. Його популярність обумовлена ​​тим, що в ньому поєднується як низька ціна, так і гарна якість.

Вартість доставки цегли в г. Харьков

Тип автомобіля

Вантажопідйомність

Кількість цегли в машині (шт.)

Вартість (грн.)

Ціна з доставкою в Харкові (грн. / шт.)

Кілометраж за окружний (грн. / км навантаженого пробігу)

ЗІЛ (самоскид)

до 7 тонн

1000

1,60

9

1500

1,50

2000

1,40

КАМАЗ (самоскид)

до 14 тонн

3000

1,33

10

4000

1,28

Євро-КАМАЗ (самоскид)

до 25 тонн

до 7000

1,25

  • Доставка цегли здійснюється виключно самоскидами тому на заводі цегла на піддоні буде пакетируют.
  • Остаточна вартість доставки, може бути розрахована тільки після комплектації Вашого замовлення та уточнення особливостей доставки до місця призначення.
  • Навантаження в машину замовленого Вами цегли проводиться БЕЗКОШТОВНО!

Будь ласка, ЗАВЖДИ уточнюйте остаточну вартість доставки у наших менеджерів.

Шановні клієнти, якщо Ви бажаєте купити цегла дешево, то це варто робити до травня місяця, так як зазвичай в цей час він завжди дорожчає.

Вартість доставки цегли в г. Харьков

Тип автомобіля

Вантажопідйомність

Кількість цегли в машині (шт.)

Вартість (грн.)

Ціна з доставкою в Харкові (грн. / шт.)

Кілометраж за окружний (грн. / км навантаженого пробігу)

ЗІЛ (самоскид)

до 7 тонн

1000

1,60

9

1500

1,50

2000

1,40

КАМАЗ (самоскид)

до 14 тонн

3000

1,33

10

4000

1,28

Євро-КАМАЗ (самоскид)

до 25 тонн

до 7000

1,25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *