«Дом Кирпича»

Білий цегла з доставкою по Харкову

Білий (силікатний) цегла – один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Таку популярність легко пояснити його доступною ціною, високою міцністю і красивим зовнішнім виглядом. Основна сфера застосування білої цегли – зведення господарських споруд, які не потрібно отаплівать.Прі будівництві житлових будинків він використовується досить рідко – більше за звичкою, ніж з потреби.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує широкий асортимент білої цегли виробництва Куп’янського силікатного заводу і Курязького заводу силікатних виробів. У нас ви завжди можете недорого купити білий цегла високої якості з доставкою по Харкову і області.

 

Ціни на білий (силікатний) цегла в Харкові

Тип автомобіля

Вантажопідйомність

Кількість цегли в машині (шт.)

Вартість (грн.)

Харків

Кілометраж за окружний (грн. / км навантаженого пробігу)

Україна

ЗІЛ (самоскид)

до 7 тонн

до 1300

1000

20

Будь ласка, уточнюйте

КАМАЗ (самоскид)

до 14 тонн

до 2600

1200

35

Євро-КАМАЗ (самоскид)

до 25 тонн

—-

—–

Кран-маніпулятор

від 7 до 17 тонн

—-

КАМАЗ (бортовий)

до 20 тонн

—-

—-

Білий цеглу виготовляють з суміші дрібнодисперсного вапна і кварцового піску. Ця суміш називається силікатної, звідси й інша назва білої цегли – силікатна. Якісний цегла білий Харків – однотонний, правильної форми, без відколів або тріщин. Будьте впевнені, що покупка будівельних матеріалів у нас гарантує їх відповідність усім стандартам якості.

Переваги силікатної цегли:

  1. доступна ціна
  2. міцність і довговічність
  3. універсальність: використовується і як рядовий, і як лицьової (при цьому стіни можна не наражати додаткової обробки)
  4. висока щільність
  5. хороша звукоізоляція
  6. екологічність: зроблений з натуральної сировини – вапна і піску

При виготовленні біла цегла проходить менше стадій обробки, ніж червоний, тому силікатна цегла ціна – нижче, однак і сам він менш міцний. Головний же недолік цього будматеріалу – невисокі показники вогнестійкості, водостійкості і морозостійкості. Його НЕ СЛІД використовувати для кладки фундаментів, цоколів, каналізаційних колодязів, вентиляційних каналів, стін ванних кімнат, печей і димоходів.

Купити біла цегла в Харкові з доставкою

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ спеціалізується на прямих поставках будматеріалів від виробника до споживача. Відсутність посередників – одна з причин, по якій наша біла цегла ціна нижче середньо – ринкової.

Для доставки ми використовуємо власний вантажний автотранспорт. Кожен, хто користувався нашими послугами, знає – замовлення не доведеться чекати довго. Завантаження та вивантаження виробляються БЕЗКОШТОВНО! Для постійних клієнтів і тих, хто хоче купити білий цегла оптом, діють знижки. Замовляйте будматеріали у нас – ми відповідаємо за якість пропонованої продукції!

Ми також продаємо:

Червона цегла ;

Керамзит ;

Щебінь ;

Бетон з доставкою по Харкову ;