«Дом Кирпича»

Купити будматеріали в Харкові з доставкою

Компанія ДОМ ЦЕГЛИ продає будматеріали в Харкові і Харківської області та надає послуги з їх відвантаження і доставку. Високий професіоналізм персоналу, відсутність посередників і великі обсяги продажів – наші головні козирі, що дозволяють вам купити будматеріали високої якості за цінами, нижчими від середньоринкових. Крім того, у нас ви завжди можете замовити будматеріали оптом . Доставка здійснюється в максимально короткі терміни.

Широкий вибір і низькі ціни

Наша спеціалізація – прямі поставки будматеріалів від виробника до споживача. Компанія ДОМ ЦЕГЛИ – партнер з бездоганною репутацією в цій галузі послуг. Ми пропонуємо широкий вибір червоної цегли виробництва Золочівського, Зміёвского, Охтирського, Валківського та Тростянецького цегляних заводів. Співпрацюємо з Курязькій і Куп’янським силікатними заводами – перевіреними часом постачальниками білої цегли. Крім цього ми продаємо пісок, щебінь, бетон і газобетон, клей, цемент та інші будматеріали.

Чому вигідно купувати у нас:

  • ціни нижчі за середньоринкові
  • не користуємося послугами посередників
  • широкий вибір будматеріалів
  • сертифікована продукція
  • поставки в потрібному обсязі точно в термін
  • великий автопарк вантажних автомобілів і спецтехніки

Якщо у вас виникли будь-які питання або складності, зв’яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть вам і розкажуть все про умови покупки і доставки. Телефон клієнтської підтримки працює цілодобово. Звертаючись до нас, ви отримуєте товари і послуги незмінно високої якості за доступними цінами.

Купуйте будматеріали із задоволенням

Будь-яке будівництво – складний і багатоетапний процес, але з нами – це не привід для занепокоєння. Компанія ДОМ ЦЕГЛИ без залучення посередників в змозі забезпечити будматеріалами всі етапи ремонтно-будівельних робіт: починаючи з нульового циклу будівництва і закінчуючи оздоблювальними роботами. Вибрати і купити всі потрібні будматеріали в одному місці, при цьому не виходячи з дому – що може бути простіше?

Наша компанія дбає про вашу зручність на кожному етапі покупки – від вибору будматеріалів до отримання вами замовлення. Ми користуємося репутацією надійного постачальника і готові підтвердити високу якість пропонованої продукції відповідною документацією. Купуючи у нас, ви економите час і гроші. Довіртеся професіоналам!