«Дом Кирпича»

Про компанію

Компанія «Дім кирпича» протягом багатьох років пропонує найрізноманітніші будматеріали в Харкові з доставкою. Завдяки вигідними цінами і прекрасного асортименту компанія активно продовжує динамічно розвиватися, розширюючи свій асортимент.

Основний напрямок нашої діяльності – реалізація і доставка будівельних матеріалів по Харкову і області. Пропонована нашою компанією продукція користується великим попитом і в приватному і в промисловому будівництві.

«Якісно, ​​вигідно і професійно» – девіз нашої компанії.

Переваги роботи з нашою кампанією:

вигідна ціна на цегла (Харків), , газобетон і інші будматеріали;

широкий асортимент будматеріалів від відомих заводів-виробників;

– висока якість пропонованої продукції;

– гарантовані терміни на доставку;

– надійне партнерство;

– професійні фахівці.

Наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати таку продукцію як газобетон (Харків), цегла або бетон за прийнятною ціною і швидко доставляти замовлену продукцію нашим клієнтам. Якщо Ви ще не визначилися, тоді досвідчені співробітники нашої компанії зможуть підібрати саме той варіант, який буде повністю відповідати заявленим вимогам, і доставлять замовлені Вами будматеріали прямо на об’єкт. Крім цього ми пропонуємо Вам придбати щебінь і пісок (Харків), без яких не обходиться жодне будівництво.

Переглянувши каталог пропонованих товарів, Ви помітите, що ціна, зазначена на всю продукцію, вигідно відрізняється від цін наших конкурентів. Це обумовлено наявністю тісних і взаємовигідних відносин з виробниками, що дозволяє нам пропонувати Вам бетон (Харків), газобетон, пісок та іншу продукцію за новою демократичною ціною.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що для постійних клієнтів «Дім кирпича» діє гнучка система знижок. Ми не ділимо наших клієнтів по величині або сумі замовлення. Чи є Ви приватною особою або оптовою компанією будьте впевнені, що при необхідності Ви завжди можете отримати професійну консультацію з питання вибору товару і послуг, які ми надаємо.

Сфера діяльності компанії «Дім кирпича» – це електронна торгівля будівельними матеріалами високої якості, будь то цемент (Харків), цегла або газобетон.

Наша мета стати кращими постачальниками будматеріалів Харкова, тому ми прагнемо забезпечувати всім нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Вибирайте компанію «Дім кирпича»!