«Дом Кирпича»

Сьогодні будівельні магазини та спеціалізовані постачальники готові запропонувати Вам великий вибір марок цементу і розчинів, виконаних на їх основі, тому при проектуванні необхідно визначиться з характеристиками майбутньої споруди.

За показниками міцності такий будматеріал як цемент може мати значення від 100 і до 600, однак найбільш затребуваними серед споживачів є М400 і М500. Якщо Ви задумали будівництво, то варто ретельно придивитися до особливостей кожного з цих типів.

М400

Основна область застосування даного цементу це споруди наземного і підземного типу, гідротехнічне будівництво та зведення конструкцій часто піддаються впливу мінералізованих вод.

Наявність показника Д0 вказує на відмінну водостійкість цементу, а також мінімальний час затвердіння.

Д20 має на увазі, що в складі суміші присутні близько 20% добавок. Такий матеріал найчастіше використовується для житлового будівництва. Серед особливих характеристик варто відзначити морозостійкість і відмінну водостійкість.

Д20Б – спеціальна суміш для промислового будівництва, яка характеризується швидким збільшенням міцності.

М500

Ця марка відрізняється від М400 по довговічності, водо- і морозостійкості, тому основна область будівництва це конструкції з жорсткими вимогами (відповідальні).

Віддають перевагу даної марки цементу при зведенні промислових будівель і конструкцій, а також виготовленні розчинів. Однак цю марку не варто застосовувати в місцях з активним використанням прісної або мінеральної води.

Д0 – відмінний надійний матеріал, без домішок, який купується для конструкцій промислового призначення.

Д20 – завдяки добавкам в 20%, додатково має відмінні антикорозійні характеристики.

Читайте також:

Види і різновид цементу ;

Процес виробництва цементу ;

Сипучі будівельні матеріали: особливості використання щебеню ;

Будинку з червоної цегли – все «за» і «проти» ;