«Дом Кирпича»

Керамзит в Пісочині

Купити недорого керамзит з доставкою в Пісочині вигідно і практично з нашою компанією. Ціна керамзиту низька, вона продиктована виробником постачальником. Співпраця з кращими виробниками без посередників, дозволяє нам утримувати самі лояльні ціни на матеріали.

Доставка керамзиту ціна низька – у власності компанії вантажні автомобілі різної вантажопідйомності, звідси низькі ціни на перевезення.

Якість продукції підтверджують сертифікати якості, точну вагу гарантуємо.

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 850 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
47 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 200 грн. 11 грн. / Км
Зіл до 5 м3 400 грн. 13 грн. / Км
Камаз до 8 м3 500 грн. 16 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 700 грн. 18 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 900 грн 20 грн. / Км

 

Властивості керамзиту

Даний будівельний матеріал має ряд переваг перед подібними і має свої унікальні властивості:

  • морозостійкий
  • стійкий до агресивного зовнішнього середовища
  • міцний
  • легкий
  • екологічно чистий
  • висока теплоізоляція

Керамзит розрізняють по фракціям, кожна має своє пріоритетне призначення. Великі фракції застосовують у виробництві легкого товарного бетону. для утеплення дахів будинків. фундаментів – там, де потрібен товстий шар утеплювача.

У решти фракцій застосування схоже, невелика різниця в ціні. При виробництві керамзиту отримують відходи – керамзитовий пісок, відсів. Його використовують для заміщення більш дорогого піску в бетонних розчинах. Також всі фракції застосовуються у виробництві теплих керамзитоблоков, стяжки підлог, утеплення горищ, стін, перекриттів. Використовується керамзит для декорування різних паркових зон відпочинку, як дренаж у садівників.

Часто покупцям не потрібна велика кількість керамзиту навалом, можна купити керамзит в мішках. Це практично – його зручно використати вдруге або зберігати, це також доречно, якщо мало місця на ділянці.

Як правильно купити керамзит з доставкою вам підкажуть наші менеджери, телефонуйте прямо зараз. Вони завжди зроблять покупку вигідною!