«Дом Кирпича»

Цемент М 400 в Харкові

Ціна: 116.00 грн/міш

Розміри:

-

Вага: 50 кг

Знижка: від 100 м

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Багато забудовників хочуть купити цемент з доставкою в Харкові за вигідною ціною. Тому що даний матеріал – один з основних речовин, що використовуються для замішування в’яжучих розчинів (бетону та ін.). Спочатку будівельний матеріал являє собою сіре сипуча речовина (дрібної фракції), що виготовляється на основі гідравлічного в’яжучого речовини (портландцементного клінкеру). Якщо купити цемент недорого і змішати його з водою, вийде пластична, однорідна суміш , яка, в залежності від своєї маркування, після застигання може нести навантаження.

Як маркуються цементні з’єднання?

Ви хочете купити цемент у Харкові , що має певні характеристики міцності? В такому випадку, необхідно підбирати матеріал з відповідним маркуванням (літерами «ПЦ» або буквою «М» + числова маркування від 100 до 700). Наприклад, цемент М400 ціна (Харків) якого в компанії «Будинок цегли» найбільш вигідна, як для оптових, так і роздрібних клієнтів, витримує навантаження не менше 400 кг. на 1 см2. А матеріал з числовим коефіцієнтом 500 (М 500) при випробуваннях затверділого куба з суміші (під пресом) зруйнувався при навантаженні 500 кг / см2. Подібні перевірки здійснюються на заводах-виробниках для кожної нової партії будівельного матеріалу.

Який цемент найбільш популярний серед забудовників?

В основному, в компанію «Будинок цегли» звертаються для того, щоб купити цемент у Харкові 350-500 марок міцності. Для будівництва, який передбачає великі навантаження закуповується матеріал, міцністю 700 кг / см2.

Важливим показником при виборі матеріалу є відсоток добавок, які включаються до складу цементної суміші. Цей показник позначається великою літерою «Д» з цифровим показником. Наприклад, маркування Д20 означає, що цемент містить 20% добавок. Цей показник дуже важливий, так як відсоток спеціальних добавок може вплинути на міцність і пластичність готового цементу.

Сьогодні ринок будматеріалів пропонує цемент за різними цінами, які безпосередньо залежать від якості даного матеріалу. В даному випадку варто ретельно вибирати постачальника продукції, так як досить часто зустрічає кустарне виробництво цементу, при якому можна не дотримуватися норми і пропорції в суміші. Тому якщо необхідний цемент (Харків) опт, тоді вибирайте професіоналів. Компанія «Будинок Цеглини» є офіційним постачальником різних заводів України, які спеціалізуються на виробництві різних будматеріалів і тому якість представлених матеріалів не викликає сумнівів. Зазначена у нас ціна на цемент 400 (Харків) зможе зацікавити багатьох замовників, крім того професійний підхід до виконання замовлень і наявність власного автопарку спецтехніки дозволяє нам пропонувати найвигідніші умови для співпраці.

«Будинок Цеглини» – це Ваш помічник в світі будматеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *