«Дом Кирпича»

Керамзит в Циркунах

Недорого купити керамзит з доставкою в Циркунах вам допоможе компанія “Будинок цегли”. Ціна керамзиту низька, без накруток посередників. Вона продиктована постачальниками виробниками, ми з ними співпрацюємо напрямую.Доставка керамзиту ціна незначна, ми користуємося власним вантажним автопарком, це суттєво економить кошти клієнтів . Сертифікати якості гарантують високий рівень товарів, у нас немає пересортиці, обов’язковий точну вагу.

Все це приваблює до нас великий потік клієнтів, нам довіряють.

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 1260 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
56 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 300 грн. 15 грн. / Км
Зіл до 5 м3 600-650 грн. 20 грн. / Км
Камаз до 8 м3 800 грн. 25 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 900 грн. 30 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 1100 грн 35 грн. / Км

 

Характеристики, місця застосування

Керамзит володіє своїми унікальними властивостями:

  • екологічно чистий
  • легкий
  • морозостійкий
  • високі показники теплоізоляції
  • низька ціна
  • не боїться агресивного зовнішнього середовища

Його з успіхом застосовують у виробництві теплих керамзитоблоков, які використовують для будівництва теплих будинків. Також він входить до складу легких бетонних мас, виробів з бетону, будівництво доріг, утеплення дахів будинків, вирівнювання та утеплення підлог. Така підлога не боїться вогкості, грибка, прослужить господарям не один десяток років.

Великі фракції використовують там, де є потреба у товстий шар утеплювача, але часто додають дрібну фракцію, для заповнення пустот – містків холоду.

Більш дрібні фракції мають схоже застосування – керамзитоблоки, утеплення шляхопроводів, будинків, легкий бетон. Окреме застосування керамзит отримав в ландшафтних проектах в якості декорує матеріалу. Має застосування в садівництві як дренаж для коренів рослин.

Часто люди не знають, де купити керамзит в мішках? Така можливість є у нас – це трохи дорожче, зате зручно, якщо ви обмежені в просторі.

Правильно вибрати керамзит, його вага, кількість, вам допоможуть фахівці компанії – телефонуйте, вас завжди чекають приємні знижки!