«Дом Кирпича»

Клей для газобетону

Ціна: 75 грн./меш.

Розміри:

Вага: 25 кг

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Тонкошаровий клей для газобетону – це вже готова суміш на основі цементного в’яжучого для швидкого і точного монтажу газобетонних блоків.

Клей для газобетону це альтернатива звичайному розчину з піску та цементу, клей відрізняється від нього своєю пластичністю, зручністю нанесення, меншою витратою, знижує трудомісткість і терміни виконання робіт в порівнянні з традиційними методами, має високу адгезію до мінеральних поверхонь.
Підвищені теплові характеристики . Висока теплопровідність традиційного розчину може вплинути на теплові характеристики стін. При використанні клею для газобетону, зменшується товщина шва до 2-3 мм замість традиційних 10 мм, які зазвичай потрібні при використанні розчину, що в свою чергу усуває містки холоду в кладці і знижує теплові втрати до 10%.
Зниження витрат . Клей для газобетону дозволяє ефективно використовувати властивості блоків і істотно знизити витрати будівельного розчину.

Як працювати з сухої клейової сумішшю

1. Підготовка підстави : Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, фарби, масляних плям та інших речовин, які можуть погіршити зчеплення клею з поверхнею.
2. Підготовка клейового розчину : Суху суміш змішати з чистою водою температурою від +15 до + 18 ° С в наступному співвідношенні: 0,2-0,22л води на 1 кг сухої суміші (5,0-5 , 5 л) на мішок 25кг і перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Дати вистоятися 10 хв. і повторно перемішати.
3. Нанесення : Приготований розчин можна використовувати протягом 3-х годин. Розчин наноситься тонким шаром на очищені поверхні блоків. Рекомендована товщина шва між блоками після їх укладання не повинна перевищувати 2-3 мм. Блок необхідно покласти пізніше 10 хвилин після нанесення розчину на основу. Для більш економного і точного витрачання клею рекомендується використовувати зубчасту кельму. Час коригування блоків після укладання становить 10 хвилин.
<! – [if! SupportLineBreakNewLine] ->
<! – [endif] ->

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *