«Дом Кирпича»

Червона цегла з доставкою по Харкову

ДОМ ЦЕГЛИ продає червоний рядовий облицювальну цеглу в Харкові за доступними цінами і з швидкою доставкою. Ми напряму працюємо з перевіреними часом вітчизняними заводами-виробниками і уважно контролюємо всі етапи замовлення і доставки будматеріалів.

Відсутність посередників – одна з причин, по якій наш червона цегла ціна – нижче середньоринкової. Ми пропонуємо широкий вибір червоної цегли виробництва Золочівського, Зміёвского, Охтирського, Валківського та Тростянецького цегляних заводів.

Купити червона цегла в Харкові від компанії Дім цегли

Червоний (керамічний) цегла – найнадійніший і універсальний будівельний матеріал в своєму сегменті. Виготовляють його шляхом випалу червоної глини. Ніякі сторонні добавки та барвники при цьому не використовуються. Купуючи цегла у нас, ви можете бути впевнені в його високій якості, при тому що цегла червона рядовий ціна залишається доступною.

Переваги червоної цегли:

– міцність і довговічність

– морозостійкість

– низьке вологопоглинання

– велика теплоємність

– звукоізоляція

– вогнестійкість

– екологічність

Прийнято ділити червона цегла на рядовий (будівельний), лицьової та пічного. Рядовий цегла при цьому буває повнотілою і порожнистою. Повнотіла цегла в будівельно-ремонтних роботах застосовується рідше, ніж пустотіла, однак по своїй міцності набагато його перевершує. Кожен з видів цегли, залежно від своїх властивостей, підходить для вирішення певних завдань.

Ми використовуємо для доставки власний вантажний спецтранспорт, призначений для перевезень цегли. Навантаження замовлених будматеріалів проводиться безкоштовно. Вартість доставки розраховується індивідуально, в залежності від обсягу замовлення і відстані до вашого об’єкта. Не забувайте про те, що у нас діє система знижок. Для постійних клієнтів і тих, хто прийняв рішення оптом купити червона цегла ціна буде помітно нижче.

Ціни на червону цеглу в Харкові

Найменування Марка Вартість цегли грн. / шт. (Пакетування) Кількість на пакеті Вартість цегли грн. / шт. (Навалом)
Далекий золочев М150 3,50 500
Зміїв М150 3,50 500
Тростянець М100 3,50 500
Охтирка М100 нет 500
Решетилівка М100 3,90 500
Валки М125 4,24 400
Кірчіч царський б / у М200 —— 400

Вартість доставки червоної цегли

Тип автомобіля

Вантажопідйомність

Кількість цегли в машині (шт.)

Вартість (грн.)

Харків

Кілометраж за окружний (грн. / км навантаженого пробігу)

Україна

ЗІЛ (самоскид)

до 7 тонн

до 2000

1000-1200

20

Будь ласка, уточнюйте

КАМАЗ (самоскид)

до 14 тонн

до 4000

2500

25

Євро-КАМАЗ (самоскид)

до 25 тонн

до 7000

Кран-маніпулятор

від 7 до 17 тонн

до 4000

2800

40

КАМАЗ (бортовий)

до 20 тонн

до 7000

Будь ласка, завжди уточнюйте остаточну вартість доставки. Найпростіший спосіб це зробити – зателефонувати нам в будь-який зручний для вас час. Купівля в БУДИНКУ ЦЕГЛИ гарантує відповідність червоної цегли всім стандартам: по геометрії, морозостійкості і марці. Ми можемо підтвердити високу якість пропонованої продукції відповідною документацією.

Ми продаємо також:

Білий цегла ;

Щебінь з доставкою по Харкову ;

Керамзит ;

Мармурову крихту ;