«Дом Кирпича»

Щебінь б/у в Харкові

Ціна: від 450 грн/м3

Розміри:

-

Вага: -

Знижка: від 20 м3

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Досить часто можна побачити оголошення « продам щeбень б / у (Харків) » цeна на який може бути майже в 2 рази менше. Чим це обумовлено? Вторинний щeбень проводитися з бетонних відходів посередництвом процедури дроблення і, не дивлячись на те, що показники по морозостійкості і міцності не такі хороші, як у первинних матеріалів, такий щeбень користується великою популярністю. В основному застосовують щeбень б / у з метою здешевлення собівартості проектів, при цьому без істотних втрат в якості.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вторинні матеріали, в тому числі і щeбень б у в Харкові досить популярні. Тому можна спостерігати збільшення попиту на такий матеріал і розширення сфер застосування.

Низькі ціни на бу щебінь

Щeбень б / у успішно використовують при впорядкуванні території, при асфальтування майданчиків і автостоянок, відсипки з’їздів, а також як заповнювач в бетоні і для зміцнення ґрунтів. Використання вторинного щeбня допускається навіть технічними нормами. Найпоширенішими фракціями є 0-10мм, 20-40мм або 40-100мм, так як ці фракції використовуються практично у всіх видах будівельних робіт. Останнім часом використання щeбня б у перейшло на новий рівень, а доступна вартість дає можливість ефективно використовувати даний матеріал.

Якщо Ви хочете купити щебінь б у в Харкові, тоді звертайтеся в компанію «Будинок Цеглини». Вже досить тривалий час наша компанія успішно займається реалізацією різних будівельних матеріалів, що дозволило нам сформувати велике коло постійних клієнтів, а також пропонувати новим замовникам вигідні умови. Політика демократичного ціноутворення доповнюється ще й високою оперативністю в обслуговуванні замовлень.

Професійна продаж б у щебеню ведеться з наданням покупцям таких переваг як покупка щебеню відмінної якості і різних фракцій, можливість швидкої доставки замовленого щебеню прямо на будівельний об’єкт замовника нашої спецтехнікою, привабливі пропозиції для здійснення довгострокових поставок будь-яких будматеріалів, крім того пропонована у нас на бу щeбень (Харків) ціна найвигідніша.

Ми пропонуємо Вам кращий щeбень від українських заводів, ціна якого демонструє лояльну цінову політику компанії «Будинок Цеглини». Цей економічний вдруге перероблений будматеріал надасть прекрасну можливість успішно вирішити будівельні завдання з мінімальними витратами.

Ми також продаємо:

Щебінь в мішках ;

гравійний щебінь ;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *