«Дом Кирпича»

Щебінь в Змієві

Купити недорого з доставкою щебінь в Змієві вигідно і практично з компанією “Будинок цегли “. Ціна щебеню низька, від постачальника, виробника. Доставка щебеню ціна мінімальна, за рахунок застосування власної техніки нам вдалося мінімізувати витрати клієнтів на цю послугу. Доставка щебеню виробляється в обумовлений клієнтом час без затримок.

Сучасні методи обслуговування, точну вагу, відповідність товару, сертифікати якості – все це притягує до нас великий потік клієнтів. Ми дорожимо своїм іміджем, дорожимо клієнтами.

Ціни на щебінь в Харкові

Найменування Вартість за 1 м3
Гранітний щебінь від 300 грн.
Відсів 300 грн.
Дорожній щебінь 280 грн.
Бутовий камінь 850 грн.
Гравій від 300 грн.
Щебінь б / у 200 грн.
Щебінь в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
28 грн.

Ціни на щебінь в Харкові

Автомобіль Обсяг Вартість
доставки по місту
Вартість доставки
за окружну дорогу (в одну сторону)
Газель до 2 тонн 170 грн 11 грн / км
Зіл до 5 м3 350 грн 12 грн / км
Камаз до 9 м3 450 грн 15 грн / км
Євро КАМАЗ до 12 м3 550 грн 18 грн / км
Євро КАМАЗ 6520 до 20 м3 700 грн 20 грн / км

 

Застосування і види щебеню

У продажу завжди в наявності щебінь наступних видів:

  •  гранітний
  •  гравійний
  •  дорожній
  •  бутовий
  •  відсів
  •  Щебінь б / у

Найміцніший щебінь – гранітний, ціна вище за інших. Застосовується там, де в експлуатації споруджуваного об’єкта очікуються високі навантаження. Аеродромні майданчики, мости, швидкісні дороги.

Гравійний – користується попитом у забудовників житла та інших житлових будівель. Має радіаційний фон значно нижче попереднього виду.

Дорожній використовується при ремонті доріг, при їх будівництві, зведенні залізничних насипів.

Бутовий крім будівельного використання, має застосування в декоруванні різних об’єктів. Має найбільші розміри каменю, використовується в будівництві кам’яних парканів.

Відсів – це виробничі відходи при дробленні скельних мас, ціна щебеню найнижча. Має широке застосування на різних ділянках, фракція найменша – 0 – 5мм.

Щебінь б / у, зважаючи на свою привабливою низької ціни, використовується для економії коштів при різних будівельних роботах. Також має широкий спектр застосування.

Всі види щебеню діляться за розміром каменю на фракції. Купити потрібну фракцію, купити щебінь в мішках або навалом допоможуть фахівці компанії. Телефонуйте – ваша покупка буде вигідною, ми знаємо як це зробити!