«Дом Кирпича»

Керамзит з доставкою по Харкову

Для багатьох будівельних процесів необхідні теплоізоляційні матеріали. Компанія «Будинок Цеглини» пропонує купити простий в експлуатації керамзит, ціна на нього, в порівнянні з іншими ізолюючими матеріалами, найдешевша. Пористість гранул дозволяє створювати теплі і маловагі споруди, що неможливо при використанні щебеню або гравію. З керамзиту виробляється так званий ‘легкий бетон’. Екологічність матеріалу виділяється високим рівнем, тому що у виробництві використовується натуральна сировина (глина, кварц, домішки). Якщо ви бажаєте побудувати хороший теплий будинок, рекомендуємо купити керамзит в Харкові за доступною ціною .

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 1260 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
56 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 300 грн. 15 грн. / Км
Зіл до 5 м3 600-650грн. 20 грн. / Км
Камаз до 8 м3 800 грн. 25 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 900 грн. 30 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 1000 грн 35 грн. / Км

Особливості виробництва керамзиту

В основі виготовлення лежить властивість деяких сортів глини спучуватися при впливі високих температур (1200 ° С). Випал здійснюється в барабанах-печах (що обертається обладнання) протягом 45 хвилин. Крім пір всередині гранули, зверху утворюється тверда захисна оболонка, яка запобігає руйнівні процеси. Основні документи України, що визначають специфіку виготовлення та застосування керамзиту: ДСТУ-БВ.2.7-17-95, ДСТУ Б В.2.7-14-94, ДСТУ-БВ.2.7-17-95 і інші.

Керамзитові камінчики виходять овальної форми розміром 5-40 мм:

  • щебінь відрізняється незграбністю,
  • гравій округлістю,
  • пісок виробляють дробленням наявного керамзиту.

Купити керамзит в Харкові можна з доставкою валом або в мішках. Продаж розсипом на самоскидах має нижчу ціну, але виникають проблеми з безпекою первинних властивостей товару. Закупівля в мішках спрощує доставку до об’єкта, і забезпечує належні умови зберігання.

Властивості і застосування керамзиту

Високий рівень тепло- і звукоізоляції пористих гранул визначає основне призначення – будівництво житлових і виробничих будівель. Шар керамзиту в 10 см рівноцінний теплотривкості 25 см дерева і одному метру цегляної кладки в толщіну.Прі ремонті житлових приміщень керамзит дає можливість швидкого облаштування рівного теплої підлоги шляхом сухої стяжки. Класичний спосіб вирівнювання цементним або бетонним розчином вимагає висихання протягом 28 днів і більше. Погодьтеся, в житловій квартирі це важкоздійснювані умови.

легковаге матеріалу застосовується при створенні бетонних виробів. Вогнетривкість, морозостійкість і водонепроникність, є не менш важливими факторами, що впливають на затребуваність будматеріалу. Обпалена глина не приваблива для комах і гризунів, тому підлоги з керамзиту мають більш довговічний характер у порівнянні з деревом. Хімічний вплив і гнильні процеси не здатні зробити істотний вплив на довговічність керамзиту.

У рослинництві ефективно властивість пористої глини утримувати вологу. Ця здатність застосовується в гідропоніці (вирощування рослин без грунту). Також матеріал застосовують при створенні дренажних систем ділянок, насипних доріг.

До недоліків можна віднести : 1) крихкість гранул, яка коригується бетонними сумішами; 2) здатність керамзиту вбирати воду і довго віддавати. Остання особливість виправляється додатковою гідроізоляцією.

Ми також продаємо:

Мармурову крихту ;

Газобетон в Харкові ;

Червона цегла ;

Білий цегла ;