«Дом Кирпича»

Керамзит в Мерефі

Купити керамзит недорого в Мерефі з доставкою пропонує компанія “Будинок цегли”. Ціна керамзиту низька від постачальника. Ми працюємо без посередників з кращими виробниками України, вони роблять, ми продаємо. Якість товару підтверджують сертифікати якості, точну вагу і швидку доставку гарантуємо. Доставка керамзиту ціна найлояльніша, у нас свої самоскиди, власний автопарк.

На ринку багато посередників, шахраїв, які заманюють просто дармової ціною. Добротні матеріали не можуть коштувати даром!

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 850 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
47 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 200 грн. 11 грн. / Км
Зіл до 5 м3 400 грн. 13 грн. / Км
Камаз до 8 м3 500 грн. 16 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 700 грн. 18 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 900 грн 20 грн. / Км

 

Властивості і види керамзиту

Основні місця використання керамзиту – утеплення різних ділянок будівель. Їм утеплюють дахи будинків, стіни, перегородки, шляхопроводи. Залежно від фракцій, кожна має своє пріоритетне використання. Керамзит застосовується у виробництві легкого бетону, в виробництві сучасних теплих керамзитоблоков. Його з успіхом використовують в декоруванні різних об’єктів, паркових зон відпочинку, садових доріжок. Найменша фракція – керамзитовий пісок застосовується повсюдно, так як має найнижчу вартість. Це відходи при виробництві керамзиту, використовують для економії звичайного піску в бетонних розчинах, який значно дорожче.

Найбільша фракція часто змішується з більш дрібними для більш щільного ізоляційного шару. Велика фракція необхідна там, де потрібен товстий шар для утеплення. Але насипна щільність такої фракції низька, утворюються порожнечі – містки холоду. Тут доречно додати дрібну фракцію керамзиту, щоб отримати бажаний теплий результат.

Ми пропонуємо купити керамзит в мішках – це дуже практично, адже його дуже зручно скласти. Він не розпливеться по ділянці, збереже свою вагу і вигляд.

Який купити керамзит – вам допоможуть наші фахівці. Телефонуйте, питайте, вони завжди на зв’язку!