«Дом Кирпича»

Щебінь дорожній

Ціна: 700 грн./куб.м

Розміри:

-

Вага: -

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Дорожній щебінь в Харкові

Як неважко здогадатися з назви, щебінь дорожній використовують головним чином для дорожніх робіт – будівництва та ремонту залізничних і автомобільних шляхів. Серед усіх матеріалів, які застосовуються при укладанні доріг, щебінь – чи не найважливіший. Від його якості безпосередньо залежить надійність і довговічність дорожнього покриття, а значить – зручність і безпеку руху.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує купити щебінь дорожній за доступною ціною і з максимально швидкою доставкою в межах Харківської області. Щебінь, який ми продаємо, відповідає всім вимогам, що пред’являються для цього матеріалу: він міцний, морозостійкий, не містить шкідливих домішок і відрізняється хорошою структурою. Доставка здійснюється нашим вантажним транспортом із суворим дотриманням встановлених термінів. Для постійних клієнтів і тих, хто вирішив купити щебінь дорожній оптом, передбачені знижки.

Ціни на дорожній щебінь в Харкові

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Дорожній щебінь
 Зіл до 7 т від 1 до 5 600-650 грн 700 грн. / 1м3
 КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 800 грн
від 8 до 12 900 грн
від 12 до 20 1000 грн

Купити щебінь дорожній в Харкові

Дорожній щебінь, як і всякий щебінь – продукт дроблення гірських порід, в першу чергу – вапняків і гранітів. Видобувають щебінь в відкритих кар’єрах, де поклади гірських порід підривають за допомогою динаміту. Величезні брили, що утворилися в результаті вибуху, дроблять в спеціальних машинах до отримання щебеню, який після цього просівають по фракціям.

Основні переваги дорожнього щебеню:

  1. низька ціна
  2. міцність і невибагливість
  3. відсутність шкідливих домішок
  4. висока насипна щільність
  5. водостійкість і морозостійкість

Як правило, дорожній щебінь буває гранітним, вапняковим або гравійним – в залежності від гірської породи, з якої його зробили. Дорога з утрамбованого дорожнього щебеню вийде надійної і міцної, при цьому коштувати вона буде набагато дешевше, ніж дорога з асфальтобетону. Втім, при виготовленні суміші для асфальтобетону без щебеню теж не обійтися.

Дорожній щебінь – дешевше, ніж у інших постачальників

Продаж щебеню – популярна послуга, і на цьому часто намагаються нагріти руки недобросовісні постачальники. Будьте пильними і не ризикуйте там, де можна обійтися без ризику – купуйте будматеріали у надійних постачальників. Купуючи щебінь в БУДИНКУ ЦЕГЛИ, ви можете бути впевнені в його високій якості, при тому що наша щебінь дорожній ціна нижча за середньоринкову.

Великий досвід, професіоналізм співробітників і висока технічна оснащеність дозволяють нам ретельно контролювати всі етапи замовлення і доставки будматеріалів. Купити у нас дорожній щебінь простіше простого – телефонуйте в будь-який зручний для вас час або скористайтеся формою для замовлення на сайті.

Ми продаємо також:

Відсів вапняку ;

Гранвідсів ;

Бутовий камінь ;

Гравій в Харкові ;

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Дорожній щебінь
 Зіл до 7 т від 1 до 5 350 грн 550 грн. / 1м3
 КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 550-650 грн
від 8 до 12 650-800 грн
від 12 до 20 800-1000 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *