«Дом Кирпича»

Мармурова крихта червона

Ціна: 1850 грн/т

Розміри:

3-10 мм

Вага: -

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Мармурова крихта – елемент декорування будівель і споруд. Це будівельний матеріал, який виникає як відхід під час обробки мармурового каменю. Компанія «Будинок Цеглини» пропонує купити кремову мармурову крихту в Харкові і Україні за невисокою ціною. Перевагами матеріалу є: стійкість до вигорання; екологічна нешкідливість; сипкість матеріалу, що перетікає в плинність в рідких розчинах; низька радіоактивність. Твердість, опір фізичному впливу, відштовхується від показників мармурового каменю. З естетичної точки зору використовувати кремову мармурову крихту – завжди дорого і красиво. Натуральний мармур – камінь, який тисячолітньою історією довів свою елітарність.

Особливості мармуру в будівництві

Мармур – метаморфічна гірська порода, що виділяється середньої твердістю. Саме тому з каменю створені шедеври скульптурного та архітектурного мистецтва. У складі гірської породи присутній доломіт, кальцит і органічні залишки. Відтінки і кольори залежать від домішок, характерних для родовища. Найчастіше оксид заліза дає відтінки, що нагадують червону палітру: рожевий, кремовий, бежевий, червоний, теракотовий.

Мармурова крихта виходить в кар’єрах при видобуванні або на виробництві під час обробки каменю. Величина зерен від 0,2 мм до 3 мм. Матеріал стійкий до зовнішнього впливу, тому основна частина виробу і робіт призначена для вулиці. Процеси випалу або шліфування не впливають на структуру крихти.

Застосування мармурової крихти:

  • фінішна обробка будь-якій поверхні;

  • у виробництві декоративних бетонів, штучного каменю імітують натуральні;

  • виготовлення ступенів, підвіконь, стільниць;

  • в укладанні мозаїчних підлог;

  • для ландшафтного декору та споруди доріжок.

Звернувшись в компанію «Будинок Цеглини» ви отримаєте грамотну консультацію і оперативну доставку будь-якого будівельного матеріалу по Харкову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *