«Дом Кирпича»

Гравій в доставкою по Харкову

Ціна: від 350 гр./м3

Розміри:

-

Вага: -

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Ціни на гравій в Харкові

Під словом «гравієм» зазвичай мають на увазі як природний матеріал, що формується з гірських порід під впливом вітру і води, так і штучний будматеріал – керамзитовий гравій (або просто – керамзит), вироблений шляхом випалу глини в спеціальних печах. І природний, і керамзитовий гравій широко застосовуються в будівництві.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує гравій купити за невисокою ціною і з доставкою по Харківській області. Замовляючи будматеріали у нас, ви можете бути впевнені в їх високій якості. При цьому наша гравій ціна нижче, ніж у інших постачальників, а доставка замовлених товарів здійснюється в максимально короткі терміни.

Природний і керамзитовий гравій з доставкою

Як правило, купити гравій ціна залежить від того, яким чином його здобули. Є багато видів природного гравію, але в будівництві зазвичай використовують три – гірський, річковий і морський. У гірському гравії міститься глина, пісок та інші домішки, а поверхня його зерен – шорстка. Річковий гравій чистіше, але він гладкий, що знижує його здатність зчіплюватися з цементно-піщаним розчином. Такий гравій – не найкращий вибір для виробництва бетону.

Переваги покупки гравію в БУДИНКУ ЦЕГЛИ:

  • ціна нижча за середньоринкову
  • строгий контроль якості продукції
  • ми працюємо без посередників
  • доставляємо замовлення швидко і за вигідними тарифами
  • робимо знижки оптовим покупцям і постійним клієнтам

Гравій будівельний – незамінний помічник при будь-яких роботах, і немає нічого дивного в тому, що продаж цього матеріалу – один з основних видів нашої діяльності. Гравій найчастіше використовують для підсипки доріг, дитячих та спортивних майданчиків, клумб і квітників, при укладанні фундаментів, у виробництві стінових та покрівельних матеріалів, а також як заповнювач для легких і важких бетонів.

Купити гравій в Харкові

Гравій прийнято ділити на великий (5-10 мм), середній (2,5-5 мм) і невеликий (1-2,5 мм) . В ДОМІ ЦЕГЛИ ви завжди можете великий, середній і дрібний гравій купити як навалом (розсипом), так і в мішках – на ваш вибір. Багаторічний досвід роботи дає нам можливість підібрати кращий варіант доставки з урахуванням розташування будівельного об’єкта і обсягу замовлення.

Ми продаємо сипучі будматеріали тільки високої якості: пісок гравій (природний і керамзитовий), щебінь, відсів щебеню, мармурову крихту і ін. Грамотний і професійний підхід дозволяє нам виконувати будь-які замовлення максимально швидко і ефективно. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте – наші менеджери допоможуть вам і запропонують всі доступні варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *