«Дом Кирпича»

Щебінь гранітний 40-70 мм з доставкою по Харкову

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ продає з доставкою по Харкову і області високоякісний гранітний щебінь фракції 40-70 мм. Наша спеціалізація – прямі поставки будматеріалів від виробника до споживача. У нас ви можете в будь-який час купити щебінь 40 70 мм за доступною ціною і отримати своє замовлення швидко і в повному обсязі.

Ми доставляємо щебінь 40 70 мм власним вантажним автотранспортом – завжди в строк, високої якості, без шкідливих домішок, з хорошою структурою поверхні і низькою лещадністю. У нашій службі логістики працюють досвідчені фахівці, і це одна з причин, за якими наша доставка щебеню 40 70 ціна нижче, ніж у інших постачальників.

Купити гранітний щебінь 40-70 мм – оптом і в роздріб

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Гранітний щебінь, фр. 40-70 мм
Зіл до 7 т від 1 до 5 600-650 грн 750 грн. / 1м3
КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 800 грн
від 8 до 12 900 грн
від 12 до 20 1000 грн

Прийнято ділити щебінь на великі, середні і дрібні фракції. Чим дрібніше щебінь – тим він дорожчий, адже для його дроблення і просіювання потрібно більше зусиль і часу. Щебінь 40-70 мм – велика фракція, так що варто він порівняно недорого. Поверхня у зерен гранітного щебеню шорстка, і це дає їм можливість добре зчіплюватися з цементним розчином, що важливо при виготовленні бетону.

Переваги гранітного щебеню:

  • невисока ціна
  • міцність і надійність
  • водостійкість і морозостійкість
  • низький відсоток зерен голчастої і пластинчастої форми
  • відсутність шкідливих компонентів і домішок

В основному гранітний щебінь 40-70 мм застосовується для виробництва високоміцного бетону і масивних конструкцій з нього, а також споруди мостів, укладання автомобільних доріг, трамвайних та залізничних колій. Іноді його використовують в якості облицювального каменю або ж дроблять на більш дрібні фракції. Потрібно розуміти, що від фракції залежить загальна вага замовленого вами щебеню, тобто при однаковому обсязі замовлення дрібний щебінь буде важити більше, ніж великий.

Продаж і доставка щебеню 40 70 мм в Харкові

Гранітний щебінь буває сірим, рожевим або навіть яскраво-червоним – в залежності від того, яких кристалів – шпату, кварцу або слюди – в ньому міститься більше. Цікаво, що на здатність щебеню зчіплюватися з цементним розчином впливає не тільки структура його поверхні, але і склад. Кращими адгезійними властивостями може похвалитися щебінь сірого і темно-сірого кольорів.

Будь ласка, не забувайте, що купуючи у нас гранітний щебінь 40 70 оптом , ви економите, адже для оптових покупців і постійних клієнтів у нас передбачена безліч знижок і спеціальних пропозицій. Вибирайте, дзвоніть, замовляйте – в БУДИНКУ ЦЕГЛИ вас чекають будматеріали і послуги незмінно високої якості за низькими цінами!

Ми також продаємо:

Гранітний відсів ;

Дорожній щебінь ;

Щебінь фракції 20-40 ;

Щебінь фракції 5-10 ;