«Дом Кирпича»

Щебінь гранітний, фракція 5-20 мм

Серед усіх видів щебеню, використовуваних в ремонтно-будівельних роботах, гранітний щебінь з фракцією 5-20 мм – напевно, найпопулярніший. Щебінь 5 20 – незвичайно міцний, надійний і довговічний будматеріал, який застосовується для закладення підвалин, будівництва мостів, автомобільних і залізниць, виробництва бетону, асфальтобетонних сумішей і бетонних конструкцій.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує купити щебінь 5 20 гранітний за низькою ціною і з доставкою на будь-який об’єкт будівництва в Харкові і області. Багаторічний досвід роботи, високий професіоналізм співробітників і власний автопарк, укомплектований сучасним вантажним транспортом, дозволяють нам виконувати будь-які замовлення якісно і швидко.

Ціни на гранітний щебінь 5-20 мм в Харкові

Автомобіль Обсяг м3 Вартість доставки Гранітний щебінь, фр. 5-20 мм
Зіл до 7 т від 1 до 5 600-650 грн 800 грн. / 1м3
КАМАЗ до 30 т від 5 до 8 800грн
від 8 до 12 900 грн
від 12 до 20 1000 грн

 

Гранітний щебінь може бути червоного, сірого або рожевого кольору – в залежності від вмісту в ньому польового шпату, кварцу або слюди. Проводять щебінь 5 20 Харків наступним чином: в спеціальних кар’єрах поклади гранітів підривають , а що утворилися в результаті вибуху брили переробляють в каменедробильних машинах, після чого невеликі шматочки – щебінь – просівають по фракціям.

Переваги гранітного щебеню:

  • надійність і міцність
  • водостійкість і морозостійкість
  • хороша форма і структура поверхні
  • висока насипна щільність
  • відсутність шкідливих домішок

Важлива характеристика будь-якого щебеню – його лещадность. Справа в тому, що ідеальна форма для зерен щебеню – кубовидная, а лещадность – показник того, скільки зерен не відповідають цій формі, будучи або занадто плоскими (пластинчастої форми), або занадто довгими (голчастої форми). Деякі зерна є одночасно і пластинчастої та голчастої і, отже, включаються в обидві категорії. Присутність в загальній масі щебеню великої кількості зерен лещадной форми вважається небажаним.

Чи вигідно купити щебінь 5 20 с доставкой

В БУДИНКУ ЦЕГЛИ ви можете купити щебінь 5 20 Харків високої якості, без шкідливих домішок, з хорошою структурою і низькою лещадністю. Наша компанія пишається тим, що сприяє встановленню взаємовигідних ділових зв’язків між споживачами і виробниками. Ми завжди відкриті для спілкування з клієнтами і піклуємося про вашу зручність на кожному етапі покупки – від вибору будматеріалів до отримання вами замовлення.

Кваліфіковані фахівці підберуть найкращий варіант з урахуванням всіх ваших вимог , переваг і побажань. Вартість щебінь 50 20 з доставкою розраховується залежно від кількості замовленого товару і розташування об’єкта будівництва. Все, що ви купуєте – ми доставляємо прямо зі складу в максимально короткі строки.

Ми також продаємо:

Щебінь з доставкою по Харкову ;

Гранітний щебінь ;

Щебінь фракції 5-10 ;

Щебінь фракції 20-40 ;

Щебінь фракції 40-70 ;