«Дом Кирпича»

Цегла червонa М150, Золочів

Ціна: 7,50 грн./шт.

Розміри:

250х120х65 мм

Вага: 3,5 кг

Знижка:

[Total: 1    Average: 5/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ продає за доступною ціною і з швидкою доставкою цегла червона повнотіла М150 виробництва Золочівського цегельного заводу. Завод в Далекому Золочеві – один з найбільших цегляних заводів в Харківській області, щорічно випускає понад 2 мл н одиниць червоної цегли марки М150.

Ми взяли собі за правило працювати з усіма заводами-виробниками напряму, і Золочівський цегельний завод – не виняток. Багато в чому завдяки відсутності посередників ціни на будматеріали в БУДИНКУ ЦЕГЛИ нижче середньоринкових, при тому що їх якість – завжди на висоті.

Ціна на цеглу М150 з доставкою в м.Харків та на самовивіз із заводу в Золочеві

Автомобіль Кількість цегли в машині (шт.) Ціна з доставкою в харьков, грн. / шт. Ціна на самовивезення з заводу, грн. / шт.
навал піддон


Зіл до 7 т 1000 —- 7,50 7,50
1500 —-
2000 —-

КАМАЗ до 30 т 3000 —-
4000 —-
5000 —-

Маніпулятор 2000 —-
3000 —-
4000 —-
5000 —-
  • Остаточна вартість доставки, може бути розрахована тільки після комплектації Вашого замовлення і уточнення особливостей доставки до місця призначення.
  • Мінімальне замовлення пакетованого цегли – 2000 шт.
  • % бою цегли при розвантаженні самоскидом – від 3 до 5% .
  • Навантаження в машину замовленого Вами цегли проводиться БЕЗКОШТОВНО!

Будь ласка, ЗАВЖДИ уточнюйте остаточну вартість доставки у наших менеджерів.

Нижче в таблиці наведені ряд характеристик Золочівського цегли, таких як межа міцності (марка міцності), відсоток пустотности, параметри морозостійкості і його вага:

Купити червона цегла М150 в Харкові

Цегла рядова М150 – не самий дешевий будівельний матеріал, але по співвідношенню ціни і якості він не знає рівних в своєму сегменті. При виготовленні така цегла проходить кілька етапів обробки, тому ціна його вище, ніж у білої цегли, а й сам він набагато міцніше. Цегла М150 червона повнотіла виробництва Золочівського цегельного заводу – відмінний вибір для закладки фундаменту. Цоколь, вентиляційні канали, димоходи, несучі стіни і стіни ванних кімнат теж рекомендується викладати з повнотілої червоної цегли.

Переваги золочівського цегли:

доступна ціна

висока міцність (бій під час вивантаження самоскидом – до 5%)

морозостійкість

екологічність (виробляється з екологічно чистих матеріалів і не виділяє шкідливих речовин)

Навряд чи для когось стане новиною, що головне якість цегли – його міцність. Цей параметр позначається досить простий маркуванням. Наприклад – М150. Буква «М» – значить «марка», а цифра вказує на те, скільки кілограмів навантаження на 1 см 2 здатний витримати цегла, перш ніж почати руйнуватися.

Цегла червоний М150 оптом – з доставкою та розвантаженням

Для доставки ми використовуємо власний вантажний спецтранспорт, призначений для перевезень цегли. Навантаження проводиться БЕЗКОШТОВНО. Вартість доставки розраховується з урахуванням кількості замовленого товару і розташування об’єкта будівництва. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Будь ласка, завжди уточнюйте остаточну вартість доставки. Телефон клієнтської підтримки працює цілодобово. Будьте впевнені, що покупка в БУДИНКУ ЦЕГЛИ гарантує відповідність будматеріалів всім стандартам якості.

Компанія «Будинок Цеглини» здійснює оперативну доставку рядового червоної цегли М150 від цегляного заводу Далекий Золочів по Харкову і Харківській області. Постійно висока якість, широкий вибір будівельної цегли і своєчасна доставка замовлення – все це гарантує наша компанія.

Ми також продаємо:

Червона цегла з доставкою по Харкову ;

Б / у-шний червона цегла ;

Червоний цегла М100 Решетилівка ;

Червона цегла М100 Тростянець ;

Ціна на цеглу М150 з доставкою в м.Харків та на самовивіз із заводу в Золочеві

Автомобіль Кількість цегли в машині (шт.) Ціна з доставкою в харьков, грн. / шт. Ціна на самовивезення з заводу, грн. / шт.
навал піддон


Зіл до 7 т 1000 —- 7,50 7,50
1500 —-
2000 —-

КАМАЗ до 30 т 3000 —-
4000 —-
5000 —-

Маніпулятор 2000 —-
3000 —-
4000 —-
5000 —-

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *