«Дом Кирпича»

Керамзит в Люботині

Купити керамзит недорого з доставкою в Люботині вигідно у нас – компанія “Будинок цегли” робить вигідну пропозицію. Ціна керамзиту низька – від виробників. Ми співпрацюємо з виробниками напряму, без посередників – вони виробляють, ми продаємо. Якість продукції відповідає найсучаснішим вимогам. Доставка керамзиту ціна низька – у нас свій вантажний автопарк. Сертифікати якості в наявності, повна вага це гарантований, доставка проводиться без затримок в короткий термін. Сучасний підхід до обслуговування покупців виділяє нас від безлічі посередників, у яких ціна завжди завищена.

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 850 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
47 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 200 грн. 11 грн. / Км
Зіл до 5 м3 400 грн. 13 грн. / Км
Камаз до 8 м3 500 грн. 16 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 700 грн. 18 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 900 грн 20 грн. / Км

 

Властивості керамзиту

Основна перевага керамзиту перед іншими матеріалами – його легкість і тепло утримання. Керамзит легко переносить мороз, фізичні навантаження, екологічно чистий матеріал. Основний інгредієнт – легкоплавка глина, яку обпалюють в спеціальних печах. На виході отримують гранули різних фракцій, які потім просівають і сортують. Керамзитом користуються для утеплення горищ, перекриттів, стін, фундаментів. Його застосовують в декоруванні різних паркових ділянок, клумб, доріжок. Має застосування в утепленні трубопроводів, підлог в приміщеннях. Квітникарі користуються керамзитом для дренування грунту при вирощуванні рослин.

Керамзит ділиться по фракціям, які мають різну насипну щільність, звідси різне застосування. Чим більше розмір зерна, тим менше насипна щільність. Часто в роботі з утеплення, необхідно змішувати велику фракцію з маленькою для заповнення пустот. Інакше буде проходити холод і очікуваного результату не отримати.

Часто покупці хочуть купити керамзит в мішках. Це коштує трохи дорожче, але його зручно складувати на невеликих площах, його не розтягнуто діти і тварини.

Як купити правильно керамзит, підкажуть наші консультанти, вони завжди на телефоні чекають вашого дзвіночка!