«Дом Кирпича»

Цемент М 500 в Харкові

Ціна: від 129.00 грн./мішок.

Розміри:

50 кг

Вага: -

Знижка: від 100 м

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Без цeмента не обходиться жоден ремонт або будівництво і тому цeмент є найпопулярнішим і часто використовуваним будматеріалом. Якщо Ви хочете вибрати дійсно якісний цeмент, то спочатку необхідно розібратися у відмінностях різних марок даного матеріалу, а потім вже вибрати матеріал для будівництва.

Цемент в Харкові, як і інші будівельні матеріали, розрізняють за певними фізико-технічними характеристиками, які залежать від умов їх експлуатації.

Цeмент маркується у відповідності з такими характеристиками як здатність витримувати навантаження, а також склад матеріалу. Перший параметр (навантаження або міцність) позначається буквами «М» або «ПЦ» з числом, яке вказує на міцність якості даного цeмента. Наприклад, якщо вказана маркування М500, то даний цeмент здатний витримувати навантаження в 500 кг на см 2 . Другий параметр, тобто наявність у складі цeмента добавок, позначається буквою «Д» з числом, яке показує відсоток добавок в суміші. Наприклад, маркування Д20 вказує на наявність 20% добавок. Їх наявність впливає на показники пластичності і міцності матеріалу. Продаж цeмента (Харків) завжди актуальна, тому дуже важливо вибрати відповідний матеріал і професійного постачальника.

У промисловому і приватному будівництві найчастіше використовується цeмент М400 / Д20 і М500 / Д20. Перший варіант частіше використовують при створенні стінових перекриттів, збірного залізобетону, фундаменту та ін. Другий варіант більше підходить для приготування різних розчинів, так як крім відмінної водо- і морозостійкості будматеріал володіє підвищеним опором до корозійних впливів.

Якщо Ви хочете придбати цeмент в Харкові оптом , тоді варто звернутися в компанію «Дої Цеглини». Багаторічний досвід в продажах популярних будматеріалів і їх доставки зробили нашу компанію одним з лідерів в даній області. Крім цього пропонована у нас на цeмент ціна в Харкові дуже демократична, а якість пропонованих матеріалів суворо регулюється заводами-виробниками. Крім того вибираючи компанію «Будинок Цеглини» Ви можете не хвилюватися про транспортування замовлених будматеріалів, так як наша компанія зможе швидко доставити замовлення безпосередньо на ділянку замовника.

Якщо Ви хочете купити цeмент М500 (Харків) і шукаєте професійного постачальника, тоді варто звернутися в компанію «Будинок Цеглини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *