«Дом Кирпича»

Мармурова крихта

Ціна: 1800 грн/тонна

Розміри:

фракция 3-10

Вага: в 1 м3 = 1500 кг

Знижка: від обсягу

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Мармурова крихта в Харкові

Мармурова крихта – сипучий будматеріал, який отримують дробленням брил природного мармуру або ж з відходів, що залишаються після виготовлення мармурових плит і інших виробів з мармуру. Невеликі шматочки потім просівають по фракціям, відокремлюючи мармуровий щебінь від мармурової крихти. Розмір зерен – чи не єдине, що відрізняє ці матеріали один від одного. Зерна більше 5 мм – це мармуровий щебінь, зерна менше – мармурова крихта.

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує мармурова крихта купити недорого і з швидкою доставкою в межах Харківської області. Зверніть увагу, що наша мармурова крихта ціна нижче, ніж у інших постачальників. Ніякого підступу тут немає – наші ціни на будматеріали такі низькі завдяки великим обсягам продажів, роботі згуртованого колективу професіоналів і відсутності посередників.

Ціна на мармурову крихту 1800 грн / тонна

Декоративна штукатурка – мармурова крихта

Мармур головним чином складається з кальциту, але в ньому також містяться домішки інших мінералів і органічні сполуки. Саме від складу мармуру залежить колір мармурової крихти. Найчастіше вона буває білою або сірою, але може бути і жовтої, блакитний, червоний або зеленою. Завдяки розвиненій системі поставок у нас завжди в наявності мармурова крихта Україна в широкому асортименті.

Мармурова крихта використовується:

  1. – як заповнювач в бетонних сумішах
  2. – при виробництві тротуарної і декоративної плитки
  3. – в ландшафтному дизайні: для засипки доріжок і квітників
    з неї виготовляється мармурова штукатурка для зовнішньої і внутрішньої обробки будівель

Мармурова крихта Харків може похвалитися довговічністю, великим запасом міцності і високими показниками водостійкості. Суміші на основі мармурової крихти коштують набагато дешевше, ніж оздоблювальний матеріал з цільного каменю, а різноманітність фактур і відтінків дозволяє втілити в життя найвитонченіші дизайнерські задуми.

Мармурова крихта купити з доставкою

У БУДИНКУ ЦЕГЛИ ви завжди можете купити мармурову крихту на вигідних умовах. Ми цінуємо свою репутацію, а значить, не хочемо образити наших клієнтів неякісними товарами або невиправдано високими цінами. Наша мармурова крошкацена в Харкові нижча від середньоринкової, а для постійних клієнтів і оптових покупців передбачені знижки.

Щоб співпраця з нами було якомога зручнішим і вигідним для вас, компанія ДІМ ЦЕГЛИ без залучення посередників здійснює весь комплекс послуг з доставки, навантаження і вивантаження будматеріалів . Ми гарантуємо нашим клієнтам відмінний сервіс, своєчасну доставку і низькі ціни!

Ми також продаємо:

Керамзит в Харкові ;

Червона цегла ;

Газобетон ;

Цемент ;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *