«Дом Кирпича»

Керамзит в Змієві

Купити керамзит з доставкою недорого в Змієві економічно вигідно у нашій компанії. Ціна керамзиту низька, без накруток – від виробника. Прямі, ділові відносини з виробниками, без посередників, дозволяє нам утримувати мінімальну вартість будівельних товарів. Доставка керамзиту ціна низька, вантажні автомобілі різної вантажопідйомності вже давно у власності компанії. Доставка проводиться у зручний клієнтові час.

Всі ці чинники відрізняють нас від багатьох продавців і дозволяють заощадити кошти наших клієнтів.

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 850 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
47 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 200 грн. 11 грн. / Км
Зіл до 5 м3 400 грн. 13 грн. / Км
Камаз до 8 м3 500 грн. 16 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 700 грн. 18 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 900 грн 20 грн. / Км

 

Застосування керамзиту

Керамзит володіє унікальними властивостями, завдяки яким має тільки свої місця застосування:

  • морозостійкий
  • екологічно безпечний
  • висока теплоізоляція
  • стійкість до агресивного середовища
  • легкий питома вага

Велику фракцію застосовують там, де потрібен товстий шар утеплювача – дахи будівель, фундаменти. Насипна щільність такої фракції не висока, тому, її змішують з найбільш дрібної, для заповнення пустот – містків холоду.

Середній розмір зерна – виготовлення керамзитоблоков, легкий бетон, декорування парків, зон відпочинку, квітників, утеплення підлог, стін, перегородок.

Також має застосування в садівництві та квітникарстві як дренаж. Керамзит вбирає вологу і довго її не віддає, живлячи рослини і роблячи грунт більш пухкої.

Найменша фракція – керамзитовий пісок, відсів – це відходи на виробництві керамзиту. Має найнижчу ціну, використовують з метою економії коштів замінюючи їм звичайний пісок для бетонних мас. Також застосовується для посипання від ожеледиці, відсипання садових або паркових доріжок.

Купити керамзит в мішках або купити навалом з доставкою – в цьому вам допоможуть фахівці компанії. Телефонуйте, вони допоможуть зробити правильний замовлення і зроблять покупку вигідною.