«Дом Кирпича»

Товарний бетон

Ціна: від 1330 грн./куб.м

Розміри:

-

Вага: 1 куб.м = 2000 кг

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Бетон (Харків) можна назвати самим затребуваним будівельним матеріалом, так як його широко застосовують при зведенні найрізноманітніших об’єктів. На його популярність вплинула не тільки його доступна вартість, а й значні технічні характеристики матеріалу.

Ціни на товарний бетон без врахування доставки по Харкову

Характеристики Ціна без врахування доставки, грн. / М3
Марка міцності Клас Рухливість Без химдобавок
М50 В3,5 П3 1330
М 100 В7,5 П3 1430
М 150 В 12,5 П3 1510
М 200 В15 П3 1630
М 250 В20 П3 1680
М 300 В25 П3 1770
М 350 В25 П3 1850
М 400 В30 П3 1920
Навигрузку бетону дається 1 годину! Кожна наступна година + 350 грн
Доставка проводиться автобетонозмішувачами від 6 до 12 м3
Весь бетон сертифікований і виготовляється на гранітному щебені фракції 5-20 і цементі марки ПЦ І-500Н

Випуск продукції супроводжується контролем акредитованої будівельної лабораторії.

На кожну партію продукції видається паспорт якості і проводиться випробування контрольних зразків виданої продукції на відповідність вимог ДСТУ Б В.2.7-96 -2000.

Бетон – це штучний матеріал, який виходить шляхом змішування в’яжучого речовини, спеціальних добавок і заповнювача в раціонально підібраних пропорціях з водою. В’язкою речовиною в даній суміші виступає цемент, а заповнювачем – щебінь різних фракцій.

Різноманітність галузей застосування бетону обумовлює наявність широкого асортименту марок і класів даного матеріалу. Тому перш ніж купити бетон (Харків) необхідно визначитися з параметрами, яким матеріал повинен відповідати.

Присвоєння бетону певного класу і марки здійснюється в залежності від його властивостей. При цьому маркований бетон повинен повністю відповідати зазначеним показниками якості, які і дозволили віднести бетон до даного класу. Пропонована на бетон (Харків) ціна також безпосередньо залежить від його властивостей, наприклад міцності на стиск і рухливістю.

Бетон одноразово маркують за допомогою цифр і літерного позначення. Існує бетон марок від М15 до М500 і вище. В даному позначенні буква «М» показує, яка кількість цементу міститься в бетонної суміші. Чим більше цифра біля «М», тим бетон важче. Також бетон М500 містить більшу кількість цементу ніж, наприклад М100. Важкі марки бетону мають велику міцність на стиск, і їм присвоюється відповідний даним показником клас. Наприклад, бетон М100 має клас B7.5, а М500 – В40.

Кожна з марок має свою область застосування розміру ня. У цивільному будівництві частіше використовується бетон М200 і М300. Ви можете купити бетон в Харкові будь-якої марки в залежності від пропонованих до споруди вимог.

Ціна різних марок бетону в Харкові

Бетони марки М100 – М350 відносяться до легких бетонів. Бетон М100 – 150 використовують на підготовчих етапах перед заливкою фундаменту і укладання монолітних плит, а також перед арматурними роботами. Крім того бетони легких марок використовують в будівництві доріг і садових доріжок. Бетон М150 також можна використовувати для фундаменту малих споруд.

Бетон М200 – 250 має широке застосування в будівельних роботах, так як має більш високу міцність. Такий бетон (Харків) доставка якого здійснюється спецтранспортом, використовується для затоки майданчиків, фундаментів і виготовлення підпірних стін, а також в дорожньому будівництві.

Бетон М300 – 350 в основному використовується при зведенні стін і виготовлення фундаменту з плит. Крім того бетон М350 широко поширений в монолітному будівництві. З нього роблять чаші басейнів, а також дорожні плити під аеродроми. Бетон М350 витримує досить великі навантаження і тому регламентований для різних громадських і комерційних будівель.

Бетон М400 – 450 относится к средней марке бетонов и часто используется для гидротехнических сооружений, банковских хранилищ и ЖБИ со специальными требованиями. Бетон данной марки нецелесообразно использовать в малоэтажном строительстве, но в случае, когда предъявляются повышенные требования к безопасности, бетон М400 – 450 может регламентироваться разработанным проектом. Это могут быть крытые бассейны, аквапарки и т.д.

Применятся такой бетон в изготовлении ЖБИ конструкций имеющих специальное назначение, например гидротехническое строительство. Области применения такого стройматериала как бетон не ограничиваются перечисленными выше вариантами. Этот материал используется практически в любой области, поскольку обладает необходимыми возможностями, которые можно расширить, используя специальные добавки на этапе формирования смеси.

Доставка бетона (Харьков) является одним из видов деятельности компании «Дом Кирпича». Мы предлагаем товарный бетон, т.е. готовый к употреблению, который доставляется непосредственно на объект. Существуют также и сухие бетонные смеси, однако в промышленных масштабах они используются редко. Их применяют при бытовом строительстве в случае заливки конструкций небольшого размера. Поэтому в объявлениях «куплю бетон (Харьков)» необходимо указывать, нужна готовая или сухая смесь и конечно ее марку.

В случае бетонирования фундаментов, стен, монолитных плит и т.д. рекомендуется применять именно готовую бетонную смесь. Плюсов ее применения достаточно много. Во-первых, изготавливается такая смесь непосредственно на заводе под контролем лаборатории. Во-вторых, себестоимость готового и сухого бетона не сильно отличается, при этом готовую смесь доставляют прямо на стройплощадку. Помимо того заказ готовой смеси гарантирует соответствующее качество, так как при ее производстве учитываются любые нюансы.

Если Вы хотите приобрести бетон, обладающий высоким показателем качества, и при этом предлагаемая на этот бетон стоимость (Харьков) должна была доступной, тогда стоит обратиться в компанию «Дом Кирпича».

Рассматривая самые различные варианты важно грамотно выбирать поставщика, у которого не только привлекательная цена, а и качество продукции отличное и доставка производиться в короткие сроки. Благодаря этому строительство не будет простаивать, и Вы ничего не потеряете. «Дом Кирпича» производит доставку по Харькову и области максимально быстро, что уже смогли оценить многие наши клиенты.

Если Вас заинтересовало наше предложение, тогда просто свяжитесь с нами по контактному телефону и оформите заказ. В считанные дни Вам будет доставлен заказ в полном объеме с помощью нашего спецтранспорта, поэтому совершенно не нужно переживать о поиске еще и специализированной транспортной службы. С нами Вы сможете быстро закончить строительство любого объекта.

Выбирайте компанию «Дом Кирпича» – выбирайте профессионалов!

Ціни на товарний бетон з доставкою по Харкову

Характеристики Ціна без врахування доставки, грн. / М3
Марка міцності Клас Рухливість Без химдобавок
М50 В3,5 П3 1330
М 100 В7,5 П3 1430
М 150 В 12,5 П3 1510
М 200 В15 П3 1630
М 250 В20 П3 1680
М 300 В25 П3 1770
М 350 В25 П3 1850
М 400 В30 П3 1920
Навигрузку бетону дається 1 годину! Кожна наступна година + 350 грн
Доставка проводиться автобетонозмішувачами від 6 до 12 м3
Весь бетон сертифікований і виготовляється на гранітному щебені фракції 5-20 і цементі марки ПЦ І-500Н

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *