«Дом Кирпича»

Відсів вапняку

Ціна: Под заказ

Розміри:

-

Вага: -

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Відсів вапняку в Харкові

Відсів вапняку – сипучий будматеріал, який отримують в процесі виробництва вапнякового щебеню. Відбувається це так: спочатку величезні брили вапняку переробляють в дробильних машинах, після чого невеликі шматки породи – щебінь вапняковий – просівають по фракціям. Можна сказати, що вапняковий відсів – найдрібніша фракція вапнякового щебеню. ​​

Компанія Дім кирпича пропонує відсів вапняку купити за низькою ціною і з максимально швидкою доставкою в межах Харківської області. Важливо, що замовляючи будматеріали у нас, ви економите на доставці, адже ми використовуємо для цього власний автотранспорт. Для постійних покупців і тих, хто вирішив замовити у нас відсів вапняку оптом, передбачені знижки.

Ціна на відсів вапняку в Харкові

Як правило, вапняковий відсів дешевше, ніж відсів гранітного щебеню. В якійсь мірі це пов’язано з тим, що вапняк не дуже міцний і легко розчиняється у воді. Ці властивості істотно обмежують сфери застосування вапнякового відсіву.

Проте, вапняковий відсів – повноцінний будматеріал, який повсюдно використовують для підсипки доріг, квітників, дитячих і спортивних майданчиків, в дорожньому будівництві і ландшафтному дизайні, при виготовленні залізобетонних виробів, стінових матеріалів, декоративної та тротуарної плитки.

Чому вигідно купувати вапняковий відсів у нас:

  • ціна нижче, ніж у інших постачальників
  • працюємо без посередників
  • продукція високої якості
  • доставляємо замовлення будь-яких обсягів точно в термін
  • робимо знижки постійним клієнтам і оптовим покупцям

Наша компанія продає відсів і щебінь вапняковий з доставкою від місця виробництва до будь-якого будівельного ділянки в Харківській області. Відсів вапняку – сипучий матеріал, і ми поставляємо його як в мішках, так і розсипом – на ваш вибір.

Купити відсів вапняку оптом

Відсів вапняку буває світло-сірого кольору, але може бути білим або темним, жовтуватим або рожевим – в залежності від того, які домішки переважали у вапняковій породі, з якої його отримали. М’якість відсіву залежить від вуглекислого кальцію – чим його більше, тим відсів м’якше. У той же час, чим більше в складі вуглекислого магнію, тим відсів твердіше.

Купуючи відсів в БУДИНКУ ЦЕГЛИ, ви можете бути впевнені в його високій якості. Вартість доставки розраховується індивідуально, в залежності від обсягу замовлення і відстані до вашого об’єкта. Якщо у вас виникли будь-які питання, а також для отримання більш детальної інформації – телефонуйте у зручний для вас час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *