«Дом Кирпича»

Щебінь з доставкою по Харкову

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує купити щебінь в Харкові за доступною ціною і з швидкою доставкою в межах Харкова та Харківській області. Наш щебінь – ціна нижча за середньоринкову, а якість продукції при цьому високу. Головні причини низьких цін на будматеріали в БУДИНКУ ЦЕГЛИ – робота згуртованого колективу професіоналів, великі обсяги продажів і відсутність посередників.

У нас завжди в наявності: міцний і морозостійкий гранітний щебінь різних фракцій (5-10 мм, 10-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм), гранітний відсів, щебінь для дорожніх робіт і вторинний щебінь. Не забувайте, що у нас ви можете купити щебінь в Харкові оптом і отримати своє замовлення в мінімальні терміни.

Ціни на щебінь в Харкові

Найменування Вартість за 1 м3
Гранітний щебінь від 650 грн.
Відсів 650 грн.
Дорожній щебінь 750 грн.
Бутовий камінь 950 грн.
Гравій від 650 грн.
Щебінь б / у 400 грн.
Щебінь в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
43 грн.

Ціни на щебінь в Харкові

Автомобіль Обсяг Вартість
доставки по місту
Вартість доставки
за окружну дорогу (в одну сторону)
Газель до 2 тонн 300 грн 15 грн / км
Зіл до 5 м3 600-650 грн 25 грн / км
Камаз до 9 м3 800 грн 30 грн / км
Євро КАМАЗ до 12 м3 900 грн 35грн / км
Євро КАМАЗ 6520 до 20 м3 1000 грн 40 грн / км

Щебінь в Харкові – широкий вибір, низькі ціни

Гранітний щебінь добувають дробленням гранітних брил в спеціальних машинах, після чого невеликі шматочки граніту – щебінь – просівають по фракціям. Його однаково успішно використовують для заливки фундаментів, укладання доріг і споруди будівель. Крім того, гранітний щебінь Харків – прекрасний наповнювач для бетону.

Дорожній щебінь, як легко здогадатися, застосовують головним чином для укладання доріг, засипки ям і вибоїн. Дорожній щебінь не так міцний, як гранітний, але все ж це недорогий (набагато дешевше асфальту), зносостійкий і надійний варіант дорожнього покриття.

Вторинний щебінь виробляють шляхом дроблення будівельного сміття. Зрозуміло, вторинний щебінь не може похвалитися високими показниками міцності і морозостійкості. Головне достоїнство цього будматеріалу – низька ціна. Як правило, вторинний щебінь ціна Харків в два рази нижче, ніж ціна на гранітний щебінь.

Купити щебінь – ціна в Харкові

В залежності від обсягу дробильних робіт, змінюється і вартість щебеню. Чим більше фракції – тим щебінь дешевше, і навпаки. Будьте впевнені, що покупка щебеню в БУДИНКУ ЦЕГЛИ гарантує його відповідність всім стандартам якості. Наша компанія – партнер з бездоганною репутацією в області послуг з постачання будматеріалів.

Чому вигідно купувати щебінь у нас:

– доступні ціни

– відсутність посередників

– сертифікована продукція

– поставки в будь-якому обсязі точно в термін

– наявність власного вантажного автотранспорту

В БУДИНКУ ЦЕГЛИ ви завжди можете купити щебінь на вигідних умовах. Не забувайте, що для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки! Вартість доставки розраховується з урахуванням кількості замовленого товару і розташування об’єкта будівництва.

Ми також продаємо:

Білий цегла ;

Червона цегла ;

Бетон ;

Пісок з доставкою по Харкову ;