«Дом Кирпича»

Відсів щебеню У ХАРКОВІ

Відсів – найдрібніша (розмір зерен – до 5 мм) фракція щебеню. Відверто кажучи, відсів не можна вважати щебенем – це скоріше побічний продукт при його виготовленні, але подібні тонкощі мало кого хвилюють. Не думайте, втім, що відсів щебеню – покидьки виробництва. Ні в якому разі! Це повноцінний будматеріал, що має дуже широке застосування.

Як правило, відсів застосовують для виготовлення тротуарної і декоративної плитки, бетонних та залізобетонних виробів, засипки доріжок, клумб і квітників, спортивних і дитячих майданчиків, а крім того – в ландшафтному дизайні і в якості недорогого оздоблювального матеріалу для ремонтно-будівельних робіт.

Купити відсів щебеню – широкий вибір, низькі ціни

Компанія ДІМ ЦЕГЛИ пропонує купити відсів щебеню за низькою ціною і з швидкою доставкою на ваш будівельна дільниця. Ми не користуємося послугами посередників, завдяки чому наша щебінь відсів ціна нижче, ніж у інших постачальників. Відсів – сипучий матеріал, так що ми поставляємо його в мішках або розсипом – на ваш вибір. Відсів з доставкою в мішках є сенс замовляти, якщо вам потрібні невеликі обсяги. Доставка здійснюється нашим вантажним транспортом із суворим дотриманням встановлених термінів.

Чому вигідно купувати відсів щебеню у нас:

  • низька ціна
  • працюємо без посередників
  • товар завжди в наявності, не потрібно чекати відвантаження
  • швидка доставка по вигідним тарифам
  • вся продукція сертифікована, має необхідні супровідні документи

У нас ви в будь-який момент можете купити гранвідсів, а також відсів вапнякового і гравійного щебеню. Серед цих трьох видів гранвідсів користується найбільшою популярністю, адже він може похвалитися найбільшою міцністю, надійністю і морозостійкістю. Буває двох кольорів – сірого та червоного. Перший частіше застосовують в будівництві, другий – в якості декоративного матеріалу.