«Дом Кирпича»

Щебінь в Мерефі

Купити щебінь в Мерефі з доставкою недорого пропонує компанія “Будинок цегли”. Ми продаємо щебінь за цінами постачальників виробників, з ними у нас надійний бізнес. Якість будівельних матеріалів підтверджують сертифікати якості, у нас точну вагу, відсутність пересортиці. Такий підхід до обслуговування покупців вигідно відрізняє нас від інших продавців, у яких відсутні сертифікати і часті випадки пересорта, невідповідність товару.

Доставка щебеню ціна низька – у нас власні вантажні автомобілі, без оренди на стороні.

Ціни на щебінь в Харкові

Найменування Вартість за 1 м3
Гранітний щебінь від 300 грн.
Відсів 300 грн.
Дорожній щебінь 280 грн.
Бутовий камінь 850 грн.
Гравій від 300 грн.
Щебінь б / у 200 грн.
Щебінь в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
28 грн.

Ціни на щебінь в Харкові

Автомобіль Обсяг Вартість
доставки по місту
Вартість доставки
за окружну дорогу (в одну сторону)
Газель до 2 тонн 170 грн 11 грн / км
Зіл до 5 м3 350 грн 12 грн / км
Камаз до 9 м3 450 грн 15 грн / км
Євро КАМАЗ до 12 м3 550 грн 18 грн / км
Євро КАМАЗ 6520 до 20 м3 700 грн 20 грн / км

 

Різновид щебеню

Ми пропонуємо найпопулярніші у населення види продукції:

  • гранітний
  • гравійний
  • бутовий
  • дорожній
  • відсів
  • щебінь б / у

Гранітний щебінь по міцності вище за інших, використовується там, де очікують сильні фізичні навантаження на об’єкт, що зводиться – автобани, злітні літакові майданчики, мости. Гравійний застосовують в основному на будівництві житла, дитячих майданчиків, різних будівель. Радіаційний фон значно нижче, звідси широке застосування для різних завдань.

Бутовий щебінь великих фракцій використовують для декорування фонтанів, басейнів, клумб, з нього зводять шикарні кам’яні паркани і огорожі.

Дорожній щебінь має саме універсальне застосування в діяльності людини. В основному це будівництво і ремонт автомобільний і залізничних доріг.

Відсів буває з різних видів щебеню, має саму доступну ціну, по суті – це відходи при обробці щебеню. Використовується в самих різних напрямках – виробництво бетону, засипка спортивних майданчиків, вирівнювання ділянки, декорування паркових зон …

Ви можете купити щебінь недорого в мішках, це практично, якщо у вас мало місця на майданчику або потрібна мала кількість матеріалу.

Телефонуйте – ми зробимо вашу покупку вигідною і швидкою.