«Дом Кирпича»

Товарний бетон

Ціна: від 1430 грн./куб.м

Розміри:

-

Вага: 1 куб.м = 2000 кг

Знижка: ні

[Total: 0    Average: 0/5]

Опис

Характеристики

Прайс лист

Відгуки

Бетон (Харків) можна назвати самим затребуваним будівельним матеріалом, так як його широко застосовують при зведенні найрізноманітніших об’єктів. На його популярність вплинула не тільки його доступна вартість, а й значні технічні характеристики матеріалу.

Ціни на товарний бетон без врахування доставки по Харкову

Характеристики Ціна без врахування доставки, грн. / М3
Марка міцності Клас Рухливість Без химдобавок
М50 В3,5 П3 1330
М 100 В7,5 П3 1430
М 150 В 12,5 П3 1510
М 200 В15 П3 1630
М 250 В20 П3 1680
М 300 В25 П3 1770
М 350 В25 П3 1850
М 400 В30 П3 1920
Навигрузку бетону дається 1 годину! Кожна наступна година + 350 грн
Доставка проводиться автобетонозмішувачами від 6 до 12 м3
Весь бетон сертифікований і виготовляється на гранітному щебені фракції 5-20 і цементі марки ПЦ І-500Н

Випуск продукції супроводжується контролем акредитованої будівельної лабораторії.

На кожну партію продукції видається паспорт якості і проводиться випробування контрольних зразків виданої продукції на відповідність вимог ДСТУ Б В.2.7-96 -2000.

Бетон – це штучний матеріал, який виходить шляхом змішування в’яжучого речовини, спеціальних добавок і заповнювача в раціонально підібраних пропорціях з водою. В’язкою речовиною в даній суміші виступає цемент, а заповнювачем – щебінь різних фракцій.

Різноманітність галузей застосування бетону обумовлює наявність широкого асортименту марок і класів даного матеріалу. Тому перш ніж купити бетон (Харків) необхідно визначитися з параметрами, яким матеріал повинен відповідати.

Присвоєння бетону певного класу і марки здійснюється в залежності від його властивостей. При цьому маркований бетон повинен повністю відповідати зазначеним показниками якості, які і дозволили віднести бетон до даного класу. Пропонована на бетон (Харків) ціна також безпосередньо залежить від його властивостей, наприклад міцності на стиск і рухливістю.

Бетон одноразово маркують за допомогою цифр і літерного позначення. Існує бетон марок від М15 до М500 і вище. В даному позначенні буква «М» показує, яка кількість цементу міститься в бетонної суміші. Чим більше цифра біля «М», тим бетон важче. Також бетон М500 містить більшу кількість цементу ніж, наприклад М100. Важкі марки бетону мають велику міцність на стиск, і їм присвоюється відповідний даним показником клас. Наприклад, бетон М100 має клас B7.5, а М500 – В40.

Кожна з марок має свою область застосування розміру ня. У цивільному будівництві частіше використовується бетон М200 і М300. Ви можете купити бетон в Харкові будь-якої марки в залежності від пропонованих до споруди вимог.

Ціна різних марок бетону в Харкові

Бетони марки М100 – М350 відносяться до легких бетонів. Бетон М100 – 150 використовують на підготовчих етапах перед заливкою фундаменту і укладання монолітних плит, а також перед арматурними роботами. Крім того бетони легких марок використовують в будівництві доріг і садових доріжок. Бетон М150 також можна використовувати для фундаменту малих споруд.

Бетон М200 – 250 має широке застосування в будівельних роботах, так як має більш високу міцність. Такий бетон (Харків) доставка якого здійснюється спецтранспортом, використовується для затоки майданчиків, фундаментів і виготовлення підпірних стін, а також в дорожньому будівництві.

Бетон М300 – 350 в основному використовується при зведенні стін і виготовлення фундаменту з плит. Крім того бетон М350 широко поширений в монолітному будівництві. З нього роблять чаші басейнів, а також дорожні плити під аеродроми. Бетон М350 витримує досить великі навантаження і тому регламентований для різних громадських і комерційних будівель.

Бетон М400 – 450 відноситься до середньої марці бетонів і часто використовується для гідротехнічних споруд, банківських сховищ і ЗБВ що мають особливі вимоги. Бетон даної марки недоцільно використовувати в малоповерховому будівництві, але в разі, коли пред’являються підвищені вимоги до безпеки, бетон М400 – 450 може регламентуватися розробленим проектом. Це можуть бути криті басейни, аквапарки і т.д.

Застосуються такий бетон у виготовленні ЗБВ конструкцій мають спеціальне призначення, наприклад гідротехнічне будівництво. Області застосування такого будматеріалу як бетон не обмежуються перерахованими вище варіантами. Цей матеріал використовується практично в будь-якій області, оскільки володіє необхідними можливостями, які можна розширити, використовуючи спеціальні добавки на етапі формування суміші.

Доставка бетону (Харків) є одним з видів діяльності компанії «Будинок Цеглини». Ми пропонуємо товарний бетон, тобто готовий до вживання, який доставляється безпосередньо на об’єкт. Існують також і сухі бетонні суміші, проте в промислових масштабах вони використовуються рідко. Їх застосовують при побутовому будівництві в разі заливки конструкцій невеликого розміру. Тому в оголошеннях «куплю бетон (Харків)» необхідно вказувати, потрібна готова або суха суміш і звичайно її марку.

У разі бетонування фундаментів, стін, монолітних плит і т.д. рекомендується застосовувати саме готову бетонну суміш. Плюсів її застосування досить багато. По-перше, виготовляється така суміш безпосередньо на заводі під контролем лабораторії. По-друге, собівартість готового і сухого бетону не сильно відрізняється, при цьому готову суміш доставляють прямо на будмайданчик. Крім того замовлення готової суміші гарантує відповідну якість, так як при її виробництві враховуються будь-які нюанси.

Якщо Ви хочете придбати бетон, що володіє високим показником якості, і при цьому пропонована на цей бетон вартість (Харків) повинна була доступною, тоді варто звернутися в компанію «Будинок Цеглини».

Розглядаючи найрізноманітніші варіанти важливо грамотно вибирати постачальника, у якого не тільки приваблива ціна, а й якість продукції відмінне і доставка проводитися в короткі терміни. Завдяки цьому будівництво не буде простоювати, і Ви нічого не втратите. «Будинок Цеглини» здійснює доставку по Харкову і області максимально швидко, що вже змогли оцінити багато наших клієнтів.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, тоді просто зв’яжіться з нами за контактним телефоном для отримання дозволу замовлення. У лічені дні Вам буде доставлений замовлення в повному обсязі з допомогою нашого спецтранспорту, тому абсолютно не потрібно переживати про пошук ще і спеціалізованої транспортної служби. З нами Ви зможете швидко закінчити будівництво будь-якого об’єкта.

Вибирайте компанію «Будинок Цеглини» – вибирайте професіоналів!

Ціни на товарний бетон без врахування доставки по Харкову

Характеристики Ціна без врахування доставки, грн. / М3
Марка міцності Клас Рухливість Без химдобавок
М50 В3,5 П3 1330
М 100 В7,5 П3 1430
М 150 В 12,5 П3 1510
М 200 В15 П3 1630
М 250 В20 П3 1680
М 300 В25 П3 1770
М 350 В25 П3 1850
М 400 В30 П3 1920
Навигрузку бетону дається 1 годину! Кожна наступна година + 350 грн
Доставка проводиться автобетонозмішувачами від 6 до 12 м3
Весь бетон сертифікований і виготовляється на гранітному щебені фракції 5-20 і цементі марки ПЦ І-500Н

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *