«Дом Кирпича»

Керамзит в Солоницівці

Купити недорого керамзит з доставкою в Солоницівці вигідно з нашою компанією “Будинок цегли “. Низька ціна керамзиту продиктована виробниками, ми співпрацюємо безпосередньо, без посередників. Доставка керамзиту ціна незначна і мінімальна – у нас задіяний власний вантажний автопарк. Висока якість наших товарів підтверджують сертифікати якості , гарантований точну вагу і швидка доставка.

У цьому наша відмінність від багатьох продавців посередників, у яких повно перепаленого керамзиту, пересортиця і дармова ціна, на яку деякі покупці клюють.

Ціни на керамзит з доставкою по Харкову і області

Найменування Вартість за 1 м3
Керамзит 850 грн.
Керамзит в мішках Вартість за мішок 0,03 м3
47 грн.
Вартість доставки
Автомобіль Обсяг Вартість доставить по місту Вартість доставки за окружну дорогу
Газель до 2 тонн 200 грн. 11 грн. / Км
Зіл до 5 м3 400 грн. 13 грн. / Км
Камаз до 8 м3 500 грн. 16 грн. / Км
Євро Камаз до 12 м3 700 грн. 18 грн. / Км
Євро Камаз до 20 м3 900 грн 20 грн. / Км

Види керамзиту і застосування

Керамзит поділяють по фракціям, у кожної своє пріоритетне призначення до використання.

Там, де потрібно товстий шар для утеплення, використовують найбільшу фракцію. Її також застосовують для виробництва легких бетонів, який має застосування в місцях, де неможлива висока вагова навантаження.

Решта фракцій мають схоже використання – виготовлення бетонних мас, виробництво керамзитоблоков, декорування різних об’єктів, паркових зон, доріжок, клумб. Також застосовують як дренаж, для стяжки підлог, для утеплення стін, дахів, перегородок.

Самий дрібна фракція – відсів або керамзитовий пісок, має найнижчу ціну, це просто відходи виробництва. Використовується для відсипки доріжок, для заміни піску в бетонних сумішах.

Купити керамзит в мішках або навалом, якої фракції – в цьому допоможуть вам розібратися наші фахівці. Телефонуйте, вони завжди на зв’язку, зроблять пропозицію, від якої ви не відмовитеся.