«Дом Кирпича»

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів досить великою популярністю користується цегла пустотіла (щілинний). На відміну від звичайного повнотілої типу цегли цей матеріал має 13-50% порожнеч, що забезпечує йому ряд особливих характеристик непритаманних звичайному

Питання, про те повнотіла або саман найкраще використовувати для будівництва часто хвилює споживачів, так як пустотіла тип матеріалу має більш доступну ціну, однак чи можна його використовувати в основних конструкціях? пустотіла (щілинний) цеглина в Харкові

Зима при нашому кліматі відрізняється досить сильними морозами, що вимагає при будівництві будинків обліку теплопровідності матеріалів і як наслідок збільшення товщини стін, що не завжди раціонально за вартістю і не вигідно за технічними показниками.

Кладка з звичайних повнотілих цегли значно потовщує стіни і саму конструкцію, а закладений фундамент не завжди розрахований на таку вагу, і в такому випадку передбачається використання щілинного матеріалу.

Саман для несучих стін використовується рідше, тому що, незважаючи на те, що він має меншу вагу для таких стін раціонально використовувати повнотіла цегла, а ось щілинний краще використовувати для будівництва перегородок, однак якщо конструкція невеликих розмірів щілинний цегла прекрасно підійде і в якості основного матеріалу.

Крім невеликої ваги саман відрізняється і властивістю добре зберігати тепло, за рахунок повітряної ізоляції, і немає необхідності будувати товсті стіни. Повітряний прошарок також забезпечує хорошу звукоізоляцію, а значить, власникові такого будинку не потрібно турбуватися про укладання додаткових матеріалів для зниження рівня шуму в будинку.

Міцність щілинного цегли не сильно відрізняється від показника у звичайного матеріалу, а значить, він прекрасно впорається із завданням його заміщення.

Також Вас може зацікавити:

Силікатна цегла: технологія виробництва ;

Кладка і перев’язка цегляна ;

Бетон або цементний розчин ;

Кам’яна кладка і розчини ;