«Дом Кирпича»

Досить частою помилкою замовників при купівлі бетону для будівництва є його прирівнювання до цементної суміші, тому давайте розберемося, в чому їх схожість і які відмінності.

бетон в Харкові Якщо Ви замовляєте бетон , то звертаємо Вашу увагу на його склад:

  • Цемент;
  • Вода;
  • Наповнювачі (щебінь або гравій).

А ось цементний розчин складається з:

  • Цементу;
  • Води;
  • Піску.

З цього можна зробити висновок, що цементний розчин являє собою рівномірний розчин, застосовуваний для заповнення швів, в той час як бетон через великого наповнювача застосовується для створення різних деталей несучих конструкцій. < / p>

Варто відзначити, що для поліпшення характеристик цементного розчину в його склад не рідко вводяться різні пластифікатори, які можуть вплинути на міцність і довговічність кладки за допомогою такого розчину.

Чи варто замовляти бетон або цементний розчин на заводі?

Це питання хвилює практично кожного забудовника, однак відповідь досить проста: якщо Ви плануєте велике будівництво, із залученням професійної групи будівельників, робота яких буде припускати швидкий витрата матеріалу, то розчин від заводу прекрасний варіант.

Варто враховувати, що готовий розчин з цементу повинен бути використаний протягом не більше 3-х годин, а в разі спекотної погоди – протягом 1-го години. У зв’язку з цим при розрахунку розчину і його замовленні необхідно правильно розраховувати його поставки.

Також Вас може зацікавити:

Що таке саман і його застосування? ;

Силікатна цегла: технологія виробництва ;

Кам’яна кладка і розчини ;

Універсальний будматеріал мармурова крихта ;