«Дом Кирпича»

Перед початком будівництва з газобетонних блоків, у забудовників неодмінно виникає питання, а що використовувати в якості будівельної суміші: клейову або цементну суміш?

Незважаючи на більш високу вартість, перевага віддається саме клею , так як його ланцюгові властивості і поліпшені властивості по стійкості морозу і вологи роблять його прекрасним варіантом не тільки в якості будівельного розчину, але і для шпаклівки.

Особливості кладки за допомогою клею для газобетону

Клей для газобетону

Спеціальний склад клею розроблений з урахуванням можливості зменшення товщини шару без втрати якості з’єднання, для цього в нього включений портландцемент і фракційний пісок. Також в порівнянні з простою цементною сумішшю клей відрізняє поліпшена пластичність і адгезія, а час висихання значно скорочено.

Крім цього при використанні клею відсутня проблема усадки суміші, а застосовувати його дуже зручно і просто. Для утворення суміші не потрібно підбирати пропорції кожної складової, досить перемішати вже готову суміш з водою (пропорції вказані на упаковки), але не варто готувати його багато, так як придатним для роботи він залишається тільки протягом декількох годин. Для зменшення теплопровідності в клей для газобетону були включені полімерні добавки і добавки-модифікатори, які перешкоджають утворенню тріщин і нерівностей.

Наноситься клейова суміш за допомогою зубчастого шпателя і рівномірно розподіляється по чистій поверхні газобетону. Шар розчину повинен мати товщину не більше 3 мм, а накладений зверху блок добре притискається і вирівнюється за допомогою гумової киянки.

Витрата клею приблизно становить один мішок на один куб кладки, при розмірі шва не більше 3 мм, проте нерідко цей шов трохи більше і закупівлю можна виробляти з розрахунком на кілька великі витрати.

Читайте також:

Технологія виробництва червоної цегли ;

Вибираємо щебінь для бетону ;

Газобетон: будуємо теплий будинок ;

Цегляна кладка і перев’язка ;