«Дом Кирпича»

Про широкої сфери застосування кам’яної крихти різних фракцій відомо практично кожному. Завдяки своїй екологічності і заниженим радіаційному фону цей матеріал відносять до продуктів з необмеженим застосуванням.

мармурова крихта в Харкові Звичайно, найбільшою популярністю крихта придбала в будівництві і ландшафтному дизайні, тому ці області ми і розглянемо.

Крошка на будмайданчику

Камінь натурального походження має дуже привабливі колірні відтінки, а особливо мармур, тому крихту часто використовують при створенні незвичайних покриттів. Гранули дрібних фракцій надзвичайно красиво виглядають при нанесенні на стіни приміщень і фасади будівель. Крім цього їх часто використовують для додання особливого виду забору і гаражів. Цей матеріал легко піддається різним обробкам, тому його легко фарбувати і змішувати з різними продуктами для додання особливого виду покриття.

Ще однією сферою застосування крихти є дизайн мозаїчних підлог, які були дуже популярні в Давньому Римі і до сих пір вражають своєю красою, тому таке оригінальне покриття є справжньою коштовністю в будинку.

Крошка та ландшафтний дизайн

Для власників заміських будинків дуже важливо, щоб їх ділянка виглядала доглянуто і викликав захоплення. Ландшафтний дизайн – це прекрасний спосіб перетворити територію, відтворивши сад своєї мрії, де завжди можна відпочити або веселитися з дітьми.

Крім укладання газону або посадки дерев для створення особливої ​​картини на ділянці застосовують насипу з мармурової крихти , які замінюють доріжки або підкреслюють лінії клумб. Більші камені також використовують для прокладки стежок або в створенні саду каменів.

Натуральні матеріали завжди користуються великим попитом, так як абсолютно безпечні, а їхня краса і неповторність малюнків і ліній завжди дозволяє створювати щось оригінальне.

Рекомендуємо також почитати:

Кам’яна кладка і розчини ;

Бетон або цементний розчин ;

Митий пісок – якісне будівництво ;

Способи правильного зберігання цементу ;