«Дом Кирпича»

Силікатна цегла один з найпопулярніших будматеріалів, який використовують для зведення і висотних і приватних будинків. Матеріал досить доступний і володіє хорошими якостями, що робить його ідеальним рішенням для забудовників.

Початкові приготування

На першому етапі, який виступає як початок виготовлення силікатної цегли, проводитися робота з сировинними складовими. Силікатна маса повинна містити точну кількість компонентів, тому проводиться точне вимірювання доз відповідно до показників активності кожного компонента, особливо вапна, частка якої в середньому становить 7-8%. силікатна цегла в Харкові

Якщо вапно свіжо, то і відсоток її змісту менше, а якщо вона знаходитися на зберіганні деякий період часу або має в своєму складі велику кількість домішок – відсоток вмісту її в суміші збільшується.

До складу також входить пісок і вода, яка закінчує процес гасіння вапна. При цьому дуже важливо визначити правильну кількість води, так як її недолік або надлишок негативно позначиться на якості кінцевого продукту.

Приготування суміші

Найбільш доступним і популярним способом приготування силікатної маси є силосний спосіб. При такому способі вапно з піском ретельно перемішуються і зволожуються, після чого витримують 4 і більше годин, для гасіння.

Готовий силос передається далі, однак варто зазначити, що при даній процедурі повинно бути виключено присутність людини при вивантаженні суміші, так як процес супроводжується активним викидом пилу і зважених часток.

Пресування

Це багатоступінчастий процес, при якому масі надається форма, і забезпечуються майбутні якісні характеристики. Саме зараз цегла набуває свою міцність і однорідність, виключається поява пустот.

Запарювання

Після пресування майже готову цеглу піддається в автоклаві тепло-важливої ​​обробці. Тут цегла проходить три стадії теплового впливу, після яких цегла остаточно сформіровивается і набуває необхідну твердість.

Далі цегла остигає, упаковується і передається замовнику.

Також Вас може зацікавити:

Цегляна кладка і перев’язка ;

Теплий дім з газобетону;

Що таке саман і його застосування? ;

Бетон або цементний розчин ;