«Дом Кирпича»

Всім нам добре відомо, що будь-яка річ потребує правильному зберіганні, що є гарантією її збереження. Кожен забудовник знає, що правильне використання будматеріалів дозволяє зводити споруди, що відповідають всім вимогам, а правильне зберігання – можливість зберегти характеристики матеріалів.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з правилами, які рекомендовані багатьма забудовниками для забезпечення максимальної безпеки для різних типів матеріалів.

У першу чергу, розміщувати матеріал необхідно таким чином, щоб скоротити час, необхідний на його перенесення або транспортування. Між різними матеріалами дотримуйтесь відстань в 1 метр, для забезпечення вільного доступу до кожного з них.

Всі матеріали необхідно укладати таким чином, щоб не порушити їх структуру, а зверху вкрити плівкою або спорудити навіс.

Якщо Ви придбали цеглини , то варто розділити їх на марки і типи. Штабеля повинні мати дерев’яні піддони, які будуть перешкоджати накопиченню можливих атмосферних опадів.

Сипучі матеріали як придбали пісок і щебінь , можна зберігати на огороджених майданчиках, а такі як цемент або гіпс краще визначити в ємності, що мають щільно закривається кришку.

У кінцевому підсумку, Ви зможете убезпечити себе від додаткових витрат пов’язаних з придбанням будматеріалів, на заміну втратили свої характеристики через неправильне зберігання.

Також зверніть увагу:

Використання бетону по маркам ;

Газобетон VS Пінобетон: що вигідніше? ;

Вибір ремонтної суміші для бетону ;

Вибір виробників і постачальників будматеріалів ;