«Дом Кирпича»

Жодне будівництво не обходиться без застосування товарного бетону , при цьому великий вибір марок цього матеріалу дозволяє застосовувати для різних робіт найбільш підходящий варіант.

М-100

Найнижча марка, яка застосовується в основному при проведенні підготовчих робіт. Шар такого бетону укладається перед проведенням арматурних робіт безпосередньо на піщану подушку. Крім цього такий бетон може служити роль подушки при дорожньому будівництві під час формування бордюрів.

М-150

Матеріал призначений для проведення підготовчих робіт перед закладкою фундаменту, під час стяжки, формуванні доріжок і т.п. Як і М100 його застосовують при створенні дорожніх покриттів.

М-200

Одна з найбільш вживаних марок, так як міцності цього матеріалу цілком достатньо для застосування в більшості областей будівництва від фундаменту до виготовлення простий бетонної продукції.

М-250

Область застосування М250 це виготовлення фундаментів монолітного типу. Крім цього марка може бути застосована під час виготовлення стрічок заборів, підпірних стін, доріжок тощо.

М-300

Область застосування марки мало відрізняється від марки М250, однак крім цього включає в себе виготовлення плит використовуваних в перекритті, а також монолітних стін.

М-350

Одна з популярних марок в комерційному будівництві, так як застосовується не тільки в фундаментах, а й при виготовленні ЗБВ, колон ригелів та інших конструкцій.

М-400

Застосовується в особливій галузі будівництва – мостобудування і зведення гідро-технічних конструкцій. Крім цього дана марка може використовуватися для виготовлення ЗБВ з особливими вимогами до їх експлуатації.

М-500

Як і марки М400 і М450 має особливу сферу застосування, де потрібно матеріал з високою щільністю і швидким часом схоплювання. Цей матеріал не використовується при будівництві будинків і має більш високу вартість.

Також можете почитати:

Газобетон VS Пінобетон: що вигідніше? ;

Укладання блоків з газобетону ;

Поради зі зберігання будматеріалів;

Вибір ремонтної суміші для бетону ;