«Дом Кирпича»

Якщо нам необхідно придбати будь-який товар ми в більшості випадків прямуємо в спеціалізований магазин і робимо покупку, при цьому не порівнюємо вартість в різних магазинах. Однак коли покупка виявляється масштабної, як наприклад покупка будматеріалів, ми починаємо замислюватися про вигідність тієї чи іншої пропозиції.

Магазин або офіційний постачальник?

Якщо порівнювати пропоновану виробником на товар ціну і вартість в магазині, то неодмінно можна помітити суттєву відмінність. Це пов’язано з тим, що в ціну включена як сама вартість будматеріалу зазначена виробником, так і ряд націнок пов’язаних з орендою приміщення, доставкою та заробітною платою співробітників. За своєю величиною вони не високі, проте в разі оптових закупівель ця сума не така вже й мала.

Офіційний постачальник це компанія, яка працює безпосередньо з заводом і без такого посередника як магазин здійснює доставку необхідних будматеріалів замовнику. В такому випадку з ціни виключається ряд надбавок, а значить, Ви купуєте товар відповідної якості, але за більш вигідною ціною.

Постачальник, як і магазин, має весь необхідний пакет документів, який підтверджує доставку саме тієї продукції, що була вказана в замовленні та її якість, підтверджене виробником.

Якщо Вас очікує велике будівництво і необхідна доставка товару за вигідною ціною, то офіційний постачальник заводу-виробника це кращий варіант.

Читайте також:

Вибір ремонтної суміші для бетону ;

Зберігання будматеріалів ;

Процес виробництва цементу ;

Види і різновиди цементу ;