«Дом Кирпича»

Такий вид цегли як клінкерна часто називають досконалим матеріалом і це не безпідставно.

клінкерну цеглу в Харкові Особливість його полягає в спеціальній температурній обробці, яка дозволяє виключити з глини, яка використовується для клінкеру, порожнечі і інші включення. Саме таке спікання гарантує матеріалу високу міцність, а, отже, і довговічність.

Основна область його застосування це обробка стін, як і у облицювальної цегли, при цьому близьку подібність обох цих матеріалів часто не дозволяє відразу відрізнити їх один від одного.

Особливість клінкеру укладена в його міцності, так як якщо облицювальний це матеріал стандарту М150, то клінкер витримує подвійне навантаження, що підтверджує стандарт М300. Відсутність порожнин також гарантує матеріалу низьке водопоглинання, а значить, на його поверхні не будуть утворюватися сольові відкладення. Варто зазначити, що цей будматеріал складається виключно з глини і води, а значить і екологічний, що зараз дуже актуально.

Однак клінкер не позбавлений недоліків і це відносно висока теплопровідність, яка має місце з-за високої щільності матеріалу.

Не можна не відзначити, таку особливу характеристику цього матеріалу як колір. У виробництві даного цегли прийнято використовувати якісні сланцеві глини, але саме тому цеглини навіть з однієї партії можуть мати деякі засоби відтінків розбіжності. Таким чином, така гра кольору додає матеріалу незвичайного, але дуже привабливого вигляду.

Рекомендуємо також почитати:

Пластифікатори в бетонної суміші ;

Цегла властивості і розміри;

Будуємо будинок: газоблоки або цегла? ;

розтріскування бетону ;