«Дом Кирпича»

Сучасною альтернативою цеглі зараз можна назвати газобетон . Цей матеріал володіє поліпшеними теплоізоляційними властивостями, завдяки яким власники будинків можуть значно заощадити на утепленні. Технологія його виготовлення складається з 4-х етапів, суворе дотримання яких і забезпечує якість матеріалу.

автоклавний газобетон в Харкові

      • Процес починається в змішувальному відділенні, де відбувається формування бетонного тіста, тобто основи майбутнього будматеріалу.

Для отримання розчину використовують кварцовий пісок, цемент, вапно, гіпс і воду. Змішування відбувається в кілька етапів. В першу чергу змішується пісок і вода в кульовому млині, в отриманий шлам далі додається цемент, гіпс і вапно в правильній послідовності і в необхідній кількості. Для того щоб отримана суміш при подальшій обробці піднялася в неї вводять алюмінієву суспензію, яка активно взаємодіє з вапном.

      • Отриманий однорідний склад вливається у великі форми, які транспортуються в камери дозрівання. Протягом 3-4 годин в цих камерах знаходиться тісто при температурних умовах 35-40 ° С.

За відведений час суміш піднімається як дріжджове тісто, тобто відбувається його спучування. Саме наявність даного етапу дозволяє матеріалу купувати так необхідні в будівництві теплоізоляційні властивості.

    • Після дозрівання, отриманий масив обробляють для отримання газоблоків необхідного розміру. Ще сиру суміш пропускають по конвеєру, де за допомогою металевих струн і відбувається нарізка блоків.
    • Далі настає черга автоклава. Цей апарат являє собою величезні камери, в яких підтримуються всі необхідні умови, які і дозволяють матеріалу купувати хорошу міцність. Блоки знаходяться в таких камерах близько 12 години, і тільки після цього будматеріал вважається готовим.

Також радимо почитати:

Лицьова цегла – особливий стиль Вашого будинку ;

Як правильно зберігати цемент? ;

Вогнетривка цегла і його особливості ;

Кілька порад для правильного вибору цегли ;