«Дом Кирпича»

Кожен з нас не раз спостерігав, прогулюючись по міських вулицях красиві кам’яні будинки, виконані з невеликих, різнокольорових і акуратних цеглинок. Такий зовнішній вигляд будинку набувають за рахунок шару з облицювальної цегли, попит на який зростає з кожним роком.

облицювальну цеглу в Харкові

Така цегла виготовляється в різних стилях і може мати різні форми.

Особовий – це матеріал, який має рівну, гладку поверхню, а сама форма плиток має правильну геометрію.

каміни називають цеглинки, які маючи правильну форму, виділяються рельєфною поверхнею, що надає кладці вид виконання з натурального трохи необтесаного каменю.

Далі йдуть фасонні плитки, які мають різноманітні форми, тим самим створюючи кладці вид виконання з природних необроблених каменів.

Ще одним різновидом облицювальної цегли є фасадні плитки, які маючи звичну геометричну форму, відрізняються дизайном. На них наноситься малюнок імітує, наприклад «берізку» або «струмочок».

Будь-який з цих варіантів облицювальний матеріал зможе перетворити зовнішній вигляд будинку або каміна. Якість і надійність матеріалу дуже висока, так як виготовлення здійснюється відповідно до європейських технологій пресування гіпсу.

Колір такого цегли може бути різноманітним і навіть виготовлятися на замовлення, тим самим можна створити свій неповторний дизайн затишного будинку.

Також зверніть увагу:

Поради зі зберігання цементу;

Митий пісок – якісне будівництво ;

Виробництво автоклавного газобетону ;

Вогнетривка цегла і його особливості ;