«Дом Кирпича»

Котеджне будівництво на сьогоднішній день дуже популярно і для нього переважно використовувати піно або газобетон. Два цих матеріалу мають відмінні теплоізоляційні властивості, однак відрізняються за способом виробництва та міцності.

пінобетон в Харкові газобетонні блоки випускаються тільки спеціально обладнаними заводами, так як для їх виробництва необхідно професійне обладнання, що дозволяє забезпечувати необхідні технологічні умови. Завдяки цьому матеріал виходить з необхідним набором властивостей і показників, а блоки мають точні форми, що дозволяє виконувати укладання дуже легко, без необхідних підганяючи.

Пінобетон більш простий у виготовленні і не вимагає складного автоклавного обладнання. Особливість цього матеріалу полягає в змішуванні спеціальної піни і цементного розчину. Отриманий пористий бетон дещо гірше за якістю від газобетону, так як блоки не мають точної форми і тим самим дещо ускладнюють процедуру кладки. Особливу увагу варто приділити рідкому пінобетону, так як в такому випадку він є прекрасним теплозберігаючих матеріалом.

Вигода покупки піно або газоблоків

Порівнявши обидва цих матеріалу, можна зробити висновок, що газобетон це матеріал, набагато виграє по міцності, а пінобетон це економічне будівництво. Саме тому забудовники вважають за краще використовувати обидва цих матеріалу.

Газобетон є прекрасною основою для несучих перегородок, а пінобетон підходить для внутрішніх стін і місць з підвищеним рівнем вологості.

Також можете почитати:

Укладання блоків з газобетону ;

Особовий або клінкерна цегла? ;

Використання бетону по маркам ;

Рекомендацій зі зберігання будматеріалів ;