«Дом Кирпича»

Незважаючи на досить значні розміри газобетонних блоків під час проведення будівельних робіт не буде потрібно якесь додаткове обладнання. Один блок важить не більш 30кг і підняти його в стані кожен.

кладка газобетону Кладка виконується, на подобі цегляної – внахлест, але використовувати розчин з цементом не рекомендується. Для цього краще використовувати спеціальний газоблочні клей. Цементний розчин передбачає наявність широких швів, а це тягне за собою збільшення втрат тепла і утворення «містків холоду». Клей передбачає шов не більше 3 мм і тому є більш теплозберігаючих.

Послідовність виконання робіт

Перший ряд блоків газобетону необхідно зводити за допомогою розчину з цементу і піску, так як це дозволить згладити можливі нерівності. Наступні ряди зводяться за допомогою клею, замішувати який необхідно в точній відповідності з інструкцією.

Наносять клейову суміш за допомогою зубчастого шпателя, а укладені блоки рихтують за допомогою спеціального гумового молотка. Стикові шви повинні знаходитися на відстані більше 10 см від стикових швів нижнього ряду, а всі нерівності можна затирати за допомогою терки.

газобетонні блоки завдяки своїм розмірам, яке можна порівняти з цегляною кладкою в 8 цегли, дозволяють значно скоротити трудовитрати і загальний час зведення споруди.

Також можете почитати:

Що вибрати: клінкерна або лицьовій ?;

Все про фундамент: закладка, розмітка і глибина ;

Газобетон VS Пінобетон: що вигідніше? ;

Використання бетону по маркам ;