«Дом Кирпича»

Термін, протягом якого цемент повністю зберігає свої властивості, невеликий і протягом року неправильного зберігання його показники експлуатації знизяться вдвічі. Застосування такого низькоякісного матеріалу може значно позначитися на якості будівництва і поручитися за довговічність будівлі буде досить складно.

цемент в Харкові Зберігання будь-якого матеріалу вимагає дотримання певних правил і цемент не виняток.

У осінньо-весняний і зимові періоди цемент рекомендується зберігати в сухих місцях, герметично упакувавши його по мішках. Під час теплої літньої погоди його пересипають по ящиках і бочках, виключивши влучення вологи, а зверху закривають плівкою в кілька шарів.

При зберіганні мішків з цементом необхідно враховувати деякі рекомендації.

По-перше, при тривалому зберіганні мішок необхідно обмотати поліетиленом. Це дозволить уникнути попадання на нього вологи та обмежить вплив повітря.

По-друге, протягом усього періоду зберігання мішки необхідно регулярно перевертати, щоб матеріали НЕ скам’янів.

По-третє, мішки необхідно помістити на піднесення або піддони. А в разі якщо вони виготовлені з дерева, піддони також закриваються поліетиленом.

Правильне зберігання дозволить Вам уникнути непотрібних витрат на повторну покупку матеріалу через псування вже придбаного про запас. Економте правильно і вигідно робіть покупки.

Рекомендуємо також почитати:

Митий пісок – якісне будівництво ;

Мармурова крихта – універсальний матеріал ;

Лицьова цегла – особливий дизайн і стиль будинку;

Виробництво автоклавного газобетону ;