«Дом Кирпича»

Вирішуючи почати будівництво свого заміського будинку, Ви можете зіткнутися з багатьма питаннями не тільки з проектування, але і вибору матеріалів серед яких важливим є підбір основного будівельного матеріалу.

цегла в Харкові На ринку будматеріалів Вам готові запропонувати великий вибір за різною ціною, але особливою популярністю користуються цеглини і сучасні газоблоки, які залучають своїм набором характеристик.

Цегла має дуже довгу історію застосування та вважається одним з кращих матеріалів. Він відрізняється своєю довговічністю і міцністю, які дозволяють зводити з його допомогою конструкції різного призначення.

Відмінність газоблоків укладено в особливій технології виготовлення, яка надає матеріалу прекрасні теплоізоляційні властивості за рахунок пористості. При цьому з його допомогою також можливо зведення об’єктів різного призначення, але не вище 3-х поверхів.

Відповісти однозначно на питання про вибір того чи іншого матеріалу досить складно, так як кожен з варіантів має свої особливості. Однак в разі зведення малоповерхового будинку перевагу залишається у газобетону . Він значно знизить потреби в додатковому опаленні і прискорить будівництво, так як один блок в середньому дорівнює 8-ми цеглин.

Звичайно будинки побудовані з таких матеріалів, потребуватимуть додаткової облицювання, для додання привабливості дому та забезпеченні додаткового захисту.

Рекомендуємо також почитати:

клінкерна цегла – краса і надійність ;

Бетонна суміш і добавки в ній ;

розтріскування бетону ;

Будуємо фундамент – оптимальний обсяг щебеню ;