«Дом Кирпича»

Перед початком будь-яких робіт необхідно правильно вибрати матеріал і цей вибір залежить від цілей або призначення проекту.

цегла в Харкові Цегла можна вибрати трьох типів:

  • Будівельний – використовується для зведення стін, формування фундаменту і будівництва інших елементів.
  • Особовий або оздоблювальний – з назви можна зробити висновок, що основне завдання даного матеріалу це зовнішній вигляд будинків і фасадів різних об’єктів.
  • Вогнетривкий – призначений для будівництва печей і камінів, так як здатний витримувати досить високі температури.

Крім цього будівельну цеглу вибрати можна як керамічний, так і силікатна. Звичайно, керамічна цегла виграє у силікатної за своїми характеристиками, однак і вартість його дещо вищий. Другий тип будматеріалу, не підходить для будівництва підвальних приміщень або фундаментів, але часто використовується в якості основного і недорогого матеріалу. .

Після того як Ви визначитеся з вибором матеріалу, доцільно визначити який обсяг матеріалу вигідно використовувати. Частіше віддається перевага одинарному цеглі, проте при проектуванні досить масивних стін буде вигідна покупка полуторного або подвійного. .

Ви також можете купити повнотіла або порожнистий матеріал. Перший тип є універсальним і його найчастіше використовують при зведенні несучих конструкцій і фундаментів. Однак саман має набагато кращі теплоізоляційні властивості, тому при будь-яких роботах краще за все використовувати обидва типи. .

Будь-який матеріал рекомендуємо купувати у виробника або його офіційних постачальників. Це буде гарантією якості та мінімальної ціни будматеріалів.

Рекомендуємо також почитати:

Вогнетривка цегла і його особливості ;

Виробництво автоклавного газобетону ;

Цегла і його розміри ;

Добавки для бетонної суміші ;