«Дом Кирпича»

Будівельний цегла це основний матеріал для зведення стін, але великою різноманітністю розмірів він не відрізняється. Всього виділяють три типи: одинарний, полуторний, подвійний.

розміри кіріпча

Ширина і довжина всіх трьох типів однакова і дорівнює 120 мм і 250 мм відповідно, відмінність полягає саме в товщині.

Одинарний розмір вже можна назвати класичним і найпопулярнішим варіантом. Товщина цегли в даному випадку становить 65мм як у випадку з повнотілою, так і порожнистою матеріалом. Співвідношення його розмірів вважається оптимальним щодо осей подовжніх і поперечних кладок.

Півтора варіант відрізняється від одинарного не в 1,5 рази як може здатися з назви, а всього в 35%. Ця цегла з’явився як наслідок вимог до прискорення темпів будівництва. Його товщина становить 88мм.

Подвійні розміри для цегли також з’явилися як наслідок скорочення термінів будівництва і підвищення ефективності. Товщина його становить 104мм, а сам матеріал найчастіше проводиться повнотілої або дірчастого типу.

На відміну від будівельної цегли облицювальний має велике безліч варіантів, як розмірів, так і форм. Це пов’язано з тим, що кожен хоче, щоб його будинок виглядав стильно і при цьому не був подібний до інших.

Найбільш поширеними розмірами можна назвати параметри 250/120/65, як і у рядового. Однак для економічності і швидкого укладання можна використовувати і матеріал з ЄВРОФОРМАТОМ 250/85/65.

Рекомендуємо також почитати:

Поради як правильно підібрати цегла ;

Вогнетривка цегла і його особливості ;

Пластифікатори в бетонної суміші ;

клінкерна цегла – краса і надійність ;